UitslagenUitgegeven op 26-01-2014 om 13:45 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 25 januari: Zondag 26 januari:
Kleine Sluis B2 - Wiron B1 4 4 Wiron 2 - Nieuwe Niedorp 2 afgelast
Kreileroord D1G - Wiron D2M 2 4 ZAP VR1 - Wiron VR1 1 2
Wiron E1 - Succes E5 afgelast Wiron VR2 - WBSV VR2 afgelast
Voetbal SuccesZaterdag 25 januari:
Succes F2 - DWOW F2 2 - 12
Succes E6 - Flevo E5 8 - 4
Succes E4 - HCSC E4 3 - 4
Succes D1 - Wieringermeer D1 1 - 2
Wieringermeer E1 - Succes E1 0 - 0
JVC E2 - Succes E2 5 - 2
Wieringermeer E2 - Succes E3 5 - 6
Wiron E1 - Succes E5 afgelast
FC Den Helder C2 - Succes C1 3 - 3
JVC C3 - Succes C2 1 - 2
Zondag 26 januari:
Flevo 2 - Succes 5 0 4
Medemblik B1 - Succes B1 8 2
Grasshoppers B3 - Succes B2 7 - 2
Flevo 1 - Succes 1 1 - 0
Handbal TonegidoTonegido/Kleine Sluis HS1 - US HS 1 (beker) 19 44
Tonegido DR1 - Schagen DR2 6 - 4
Tonegido F1 - DSO F1 5 - 2
Tonegido D1 - JHC D1 3 - 6
Tonegido E2 - Meervogels E2 2 - 3
Victoria O E1 - Tonegido E1 5 - 4
HVS DB1 - Tonegido DB1 19 13
Tonegido DS2 - St. George DS1 9 18
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - Berdos HS1 25 23
Tonegido DS1 - Vrone DS1 19 12
Schagen F2 - Tonegido F2 1 - 9
Vrone HC1 - Tonegido HC1 24 13
DSO DC2 - Tonegido DC2 12 13
VVW 't Fortuin HS2 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 14 31
VVW t Fortuin C2 - Tonegido C1 14 11
Basketbal Break Out 88Heren De Spuyt - Break Out 1 39 48
Old Birds Break Out 2 57 - 48
U16 VBC Akrides - Break Out 53 - 27
U12 Flashing Heiloo - Break Out 33 33
Dartsclub WieringenDinsdag 21 januari:
Andrι de Vries - Niels Beukema 3 0
Andrι de Vries - Jeffrey Wierenga 0 - 3
Bart Kaan - Jeffrey Wierenga 0 - 3
Bart Kaan - Bas van den Ham 3 - 1
Bas van den Ham - Jacob Reij 3 - 2
Bas van den Ham - Robert Beer 3 - 0
Bιla Reis - Niels Beukema 3 - 0
Bιla Reis - Maurice Bugel 3 - 0
Gerard Kortekaas - Maurice Bugel 0 - 3
Gerard Kortekaas - Jeffrey Wierenga 1 - 3
Jerry Korderijnk - Niels Beukema 3 - 0
Justin Michiels - Jerry Korderijnk 0 - 3
Justin Michiels - Jacob Reij 0 - 3
Leon Schouten - Bart Kaan 0 - 3
Martijn Veld - Roel Kostwinder 3 - 0
Peter den Broeder - Maurice Bugel 0 - 3
Peter den Broeder - Martijn Veld 0 - 3
Peter Hijlkema - Martijn Veld 1 - 3
Robert Beer - Roy Kooijman 3 - 0
Roel Kostwinder - Jerry Korderijnk 0 - 3
Roy Kooijman - Roel Kostwinder 0 - 3
Sander Reij - Sander Meyer 3 - 1
Sander Reij - Raymond Huizing 1 - 3
Theo de Reus - Raymond Huizing 0 - 3
Theo de Reus - Sander Meyer 0 - 3
Willem van Leeuwen - Peter Hijlkema 2 - 3
Willem van Leeuwen - Leon Schouten 3 - 0
Willem van Leeuwen - Robert Beer 3 0
180-ers: Jacob Reij 1x - Hoogste finish: Jeffrey Wierenga 84
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 21 januari Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tighelaar 1867 148
2 Geert Snakenborg 1723 141
3 Joke Visser 1502 123
4 Ineke Wagenmaker 1492 127
5 Oktje Staats 1452 126
6 Ingrid Konings 1446 113
7 Hieke Koning 1391 111
8 Marina Hille 1371 120
9 Janny Mennen 1316 112
10 Greet Wijnvoort 1309 128
11 Jannie vanTeulingen 1305 107
12 Ans Bugel 1272 115
13 Jan van t Riet 1088 115