Garage Klein viert zestigjarig jubileum
Uitgegeven op 28-04-2012 om 09:53 |
linkOOSTERLAND - Garage Klein viert dit weekeinde haar zestigjarig bestaan. Voor die gelegenheid was de garage vrijdag even omgetoverd in een café. Albert Klein ontving familie, vrienden en kennissen om het heugelijke feit te vieren.
Albert Klein schetste kort de historie van de garage. Zijn vader begon zestig jaar geleden op een steenworp afstand in het café van zijn opa. Inmiddels zwaait de derde generatie, Co Klein, de scepter in het automobielbedrijf. Een speciaal welkom was er voor vier klanten, die het bedrijf al die jaren touw zijn gebleven.
,,Bert Noorden reed onlangs met zijn dertigste nieuwe auto de garage uit.’’
v.l.n.r. Albert en Co Klein met hun eregasten Bert Noorden, Zijp Schouten, Gerie Boorsma-Klein en Piet Rotgans
Zaterdag en zondag houdt garage Klein open huis. Beide dagen is er een 60 jaar autoshow. Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 10.00 tot 16.00 uur.