ProgrammaUitgegeven op 02-02-2015 om 01:18 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 7 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:30 u SRC 2 - Wiron 2 (ZA) 13:30 u
15:00 u Hollandia B3 - Wiron B1 14:00 u
14:15 u VIOS-W C3 - Wiron C1 13:00 u
10:00 u HCSC D4 - Wiron D1 9:00 u
10:30 u Flevo D5M - Wiron D2M 9:45 u
10:00 u Wiron E1 - FC Den Helder E5
12:00 u FC Den Helder F10 - Wiron F1 11:00 u
14:30 u Kleine Sluis MC2 - Wiron MC1 13:30 u
Kantinedienst: Team Uythof/De Greef
Zondag 8 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Wiron 1 - Geel Zwart 30 1 J.N.M. van den Hoff
10:30 u Wiron 3 - Zeemacht 2 P. Bosma
13:00 u Winkel VR2 - Wiron VR1 12:00 u
14:00 u Wiron VR2 - DWB VR1 C. v.d. Made
Kantinedienst: Team Uythof/De Greef
Voetbal SuccesZaterdag 31 januari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:00 u F-league Ouders
11:00 u Succes F2 - Flevo F2 Jesse de Jonge
11:00 u Succes F3 - Wieringermeer F3 Bas Raven
11:00 u Succes D5M - SEW D3M Thijs van Eerden
11:00 u Succes D2 - Nieuwe Niedorp D2 Joël Huizingh
13:30 u Succes D3 - Texel 94 D3G Stan Franke
13:30 u Succes C1 - FC Den Helder C2 Peter Singelenberg
13:30 u Succes C2 - SRC C2 Lars Verfaille
Terreindienst: Eric Braad, Niels Lont & Sjaak Kolster
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:00 u FC Den Helder E8 - Succes E4 11:00 u
12:30 u DWOW D1 - Succes D1 11:45 u
11:00 u Callantsoog D1 - Succes D4 10:00 u
11:00 u ZAP MC1 - Succes MC1 10:15 u
Zondag 8 februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14:00 u Succes 1 - DTS 1 J. Wals
10:30 u Succes 2 - DTS 2 M. Kostwinder
10:30 u Succes 3 - Hugo Boys 3 L. Wierenga
10:30 u Succes 5 - Winkel 4 P. Singelenberg
12:00 u Vesdo 3 - Succes 6 10:45 u
11:30 u DWOW A1 - Succes A1 10:30 u
11:00 u Spirit'30 B2 - Succes B2 9:45 u
Terreindienst: Marco Dikken/Gerrit Kulsdom/John Hoekstra
Handbal ToneegidoDonderdag 5 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
21:00 u Tonegido DR1 - Geel Zwart DR2 Diana
Zaterdag 7 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:50 u Tonegido E1 - Con Zelo E1 Sylvia & Dennis
Scheidsrechter: Naomi
11:40 u Tonegido D1 - Con Zelo D1 Jolanda & Linda
Scheidsrechter: Mariska
Zondag 8 februari:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u Tonegido DC1 - Z.A.P. DC3 Jan & Monique
Scheidsrechter: Gert Prins
11:00 u Tonegido DB1 - Spartanen DB2 Mariska & Mariska
Scheidsrechter: Gert Prins
12:05 u Tonegido DS1 - Con Zelo DS2 Flip
13:20 u Tonegido DS2 - Petten DS1 Herja & Mariska
10:00 u Lacom HB1 - Tonegido HB1 Arjen
12:50 u Volendam HS4 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
15:00 u CSV/Meerv/HCV HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Arjen
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 7 februari:
15:30 u Mu12 BV Amsterdam – Break Out Van Hogendorphal, Amsterdam
16:30 u Heren HBC – Break Out Waardergolf, Heerhugowaard
Zondag 8 februari:
12:30 u Ju12 MBCA – Break Out Goudsmithal, Amstelveen
10:30 – 14:00 u U10 Toernooi in De Slenk, Den Helder
Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 4 februari:
21:35 u Formido 5 - WHVB 4 scheidsrechter: Dennis de Visser
Vrijdag 6 februari:
19:00 u Formido 2 - De Vlegels 1
19:50 u Formido 1 - MSV Zeemacht 4
20:40 u Formido 3 - Old Stars´77 4
21:30 u Formido 4 - MSV Zeemacht 9
Tijdwaarneming: 18:50 - 20:30 u: Jim Lont en Robert Jasper
20:30 - 22:20 u: Wout de Wolf
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 2 februari:
19:00 u Sportlaan VZN’82 DA3 - De Harmonie DA1 vertrek 18:15 u
19:50 u HCSC 2 - De Harmonie 4 vertrek 19:00 u
20:40 u HCSC 4 - De Harmonie 5 vertrek 19:50 u
18:45 u Wieringen De Harmonie C1 - SRC C1
19:25 u De Harmonie B2 - VZV B3
20:40 u Lyceum SAZ A Vv Takelaars 1 - De Harmonie 3
Woensdag 4 februari:
20:45 u Wieringen De Harmonie DA2 - ZAP DA1
Vrijdag 6 februari:
19:50 u Kingsdome MSV Zeemacht 5 - De Harmonie 1 vertrek 19:00 u
20:40 u Veerburg FC De Ark 2 - De Harmonie 2 vertrek 20:00 u
Maandag 9 februari:
19:30 u Lyceum SAZ B J.P. Dupont 1 - De Harmonie 2 vertrek 18:45 u
19:50 u Veerburg Kleine Sluis 4 - Harmonie 1 vertrek 19:00 u