UitslagenUitgegeven op 22-11-2014 om 19:44 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 22 november: Zondag 23 november:
Koedijk 2 - Wiron 2 (ZA) 1 2 Wiron 1 - Nieuwe Niedorp 1 2 4
SVW 27 B4 - Wiron B1 2 3 SEW 4 - Wiron 3 3 4
Wiron C1 - Succes C2 13 2 DWOW VR1 - Wiron VR1 0 1
HCSC D4 - Wiron D1 2 8 Wiron VR2 - West Frisia VR2 2 - 8
HSV D8M - Wiron D2M 24 0
Dirkshorn E2 - Wiron E1 1 6
Wiron F1 - Kaagvogels F1 3 7
Wiron MC1 - Succes MC1 6 0
Voetbal SuccesZaterdag 22 november:
Succes F3 - ZAP F3 0 1
Succes F4 - Vrone F9 1 6
Succes F5 - Koedijk F11 1 6
Succes E1 - VVS 46 E3 4 1
Succes E3 - HCSC E4 14 2
Succes E5 - FC Den Helder E7 0 15
Succes D1 - SRC D1 2 - 6
Succes D3 - Sint Boys D1 4 - 3
Succes D4 - Wieringermeer D2 3 - 6
HCSC F2 - Succes F1 0 - 5
Dirkshorn F1 - Succes F2 7 - 2
Geel Zwart 30 E2 - Succes E2 3 - 2
Kaagvogels E1 - Succes E4 8 - 5
ZAP D2 - Succes D2 3 - 1
Wiron MC1 - Succes MC1 6 - 0
Callantsoog C1 - Succes C1 2 - 5
Wiron C1 - Succes C2 13 - 2
Zondag 23 november:
Succes 1 - Con Zelo 1 3 - 7
Succes 2 - DWOW 2 2 - 4
Succes 3 - JVC 3 5 - 3
Zwaagdijk 2 - Succes 4 5 - 7
Succes 5 - SV Spartanen 7 0 - 1
DWOW 5 - Succes 6 2 - 4
Texel 94 A1 - Succes A1 onbekend
Succes B1 - Hollandia T B1 1 - 4
Spirit'30 B2 - Succes B2 5 - 2
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoZaterdag 22 en zondag 23 november:
Geel Zwart DR2 - Tonegido DR1 6 18
Con Zelo E1 - Tonegido E1 11 - 7
Con Zelo D1 - Tonegido D1 12 - 7
Kleine Sluis/Tonegido HS1 - Volendam HS4 onbekend
Spartanen DB2 - Tonegido DB1 13 17
Petten DS1 - Tonegido DS2 11 - 7
Z.A.P. DC3 - Tonegido DC1 18 10
Blinkert HB1 - Tonegido HB1 19 22
Con Zelo DS2 - Tonegido DS1 16 26
Tonegido/Kleine Sluis HS1 RKDES 36 18
Basketbal Break Out 88Heren Anoeta Break Out 36 45
MU12 K.T.C. - Break Out 22 49
Dames BC Apollo - Break Out 39 24
Dartclub WieringenDinsdag 18 november:
Bart Kaan - Raymond Huizing 3 0
Bart Kaan - Maurice Bugel 2 - 3
Bart Kaan - Jacob Reij 3 - 1
Dave Gangelhof - Leon Schouten 3 - 0
Dave Gangelhof - Roel Kostwinder 3 - 1
Fedor Keijzer - Roel Kostwinder 3 - 1
Gerard Kortekaas - Sander Reij 3 - 2
Gerard Kortekaas - Robert Beer 3 - 1
Gerrit Veger - Maurice Bugel 0 - 3
Gerrit Veger - Sander Reij 0 - 3
Jacob Reij - Sander Reij 3 - 0
Jeffrey Wierenga - Robert Beer 3 - 0
Jeffrey Wierenga - Bιla Reis 3 - 0
Jerry Korderijnk - Bιla Reis 1 - 3
Jerry Korderijnk - Theo de Reus 3 - 1
Leon Schouten - Raymond Huizing 0 - 3
Leon Schouten - Robert Beer 1 - 3
Martijn Veld - Jacob Reij 1 - 3
Peter den Broeder - Martijn Veld 0 - 3
Peter Hijlkema - Fedor Keijzer 0 - 3
Peter Hijlkema - Maurice Bugel 0 - 3
Raymond Huizing - Peter den Broeder 3 - 2
Theo de Reus - Roel Kostwinder 3 - 0
Hoogste finish: Raymond Huizing 141 180ers: Maurice Bugel en Martijn Veld 1x