Programma
Uitgegeven op 10-11-2014 om 01:51  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Donderdag 13 november:
20:00 u FC Medemblik 1 - Wiron 1 oefenwedstrijd
Zaterdag 15 november:
14:00 u Wiron B1 - KGB B2 Kantinedienst: Floddersteam
Zondag 16 november:
12:30 u Zeemacht 2 - Wiron 3 vertrek 10:30 u


Voetbal Succes
Zaterdag 15 november:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
13:30 u Succes F1 - Winkel F1 Jesse de Jonge
13:30 u Succes F5 - Kleine Sluis F6 Lucca Bogert
11:00 u Succes D1 - Purmersteijn D3 Peter Singelenberg
11:00 u Succes D4 - FC Den Helder D7 Thijs van Eerden
11:00 u Succes C1 - De Zouaven C3 Lars Verfaille
Terreindienst: Menno Franke, Raymond Leever & Olaf Hoosbeek
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
8:45 u Vrone F7 - Succes F3 7:30 u
9:00 u Wieringermeer E3 - Succes E5 8:15 u
13:00 u Schagen MC2 - Succes MC1 12:00 u
9:00 u Wieringermeer C2 - Succes C2 8:15 u
Zondag 16 november:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
10:30 u Succes 2 - Winkel 2 P. Singelenberg
10:00 u Winkel 4 - Succes 5 8:45 u
11:30 u SRC A1 - Succes A1 10:15 u
Terreindienst: Marcel van Dijk & Gert Jan van Dijk


Handbal Tonegido
Zaterdag 15 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
10:00 u Tonegido F1 – D.S.O. F1 Jolanda & Marion
scheisdrechter: Gert
10:45 u Tonegido E1 - DWOW E 1 Sylvia
scheisdrechter: Gert
20:25 u Maedilon/V.Z.V. HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 Arjan
Zondag 16 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
11:05 u Tonegido DB1 - SEW/Zuidermeer DB4 Mariska & Mariska
12:10 u Tonegido DS1 - Tornado DS2 Flip
13:30 u Tonegido DS2 - Zuidermeer DS1 Herja & Mariska
scheisdrechter: Joost
14:20 u Koedijk HS1 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 Niels
Maandag 17 november:
Aanvang Wedstrijd Coach
19:00 u Geel Zwart DR2 - Tonegido DR1 Diana


Basketbal Break Out ‘88
Zaterdag 15 november - Sportcentrum Wieringen:
16:00 u JU12 Break Out – MBCA
16:00u U14 Break Out - Mapleleaves
17:30 u U16 Break Out - MBCA
17:30 u MU12 Break Out - MBCA
19:00 u Dames Break Out - K.T.C.
19:00 u Recreantenbasketbal
20:30 u Heren Break Out – Anoeta
Zaaldienst: M. Rotgans / K. Booy


Zaalvoetbal FC Formido
Woensdag 12 november:
20.40 u Kingsdome Noordkop 6 - Formido 4
21.35 u Wieringen Formido DA1 - Harmonie DA2
Tijdwaarneming: 20.35 uur Formido DA1
Vrijdag 14 november
19.00 u Kingsdome Zeemacht 6 - Formido 2
19.00 u Veerburg ZAP 1 - Formido 5
20.40 u De Ark 2 - Formido 1
19.00 u Wieringen Formido 3 - WHVB 3


Zaalvoetbal De Harmonie
Maandag 10 november:
19:40 u Lyceum SAZ A UFS J.P.Dupont 2 - De Harmonie 3 vertrek 19:00 u
18:45 u Wieringen De Harmonie C1 - MSV Zeemacht C1
19:25 u De Harmonie B2 - SRC B2
Woensdag 12 november:
19:00 u Veerburg Kleine Sluis 3 - De Harmonie 4 vertrek 18:15 u
20:45 u Wieringen De Harmonie DA1 - Sierduiven DA1
21:35 u FC Formido DA1 - De Harmonie DA2
Vrijdag 14 november:
19:00 u De Brug Zeemacht B1 - De Harmonie B1
19:50 u Wieringen De Harmonie 2 - Old Stars’77 1
20:40 u De Harmonie 1 - UFS J.P.Dupont 1
21:30 u De Harmonie 5 - Watervogels’64 4
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Toyota Verso 1.8 Dynamic
€ 23.745,-

Citroen C3 1.6 e-HDi Airdream
€ 5.445,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Winter op De Haukes - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...