ProgrammaUitgegeven op 19-03-2012 om 00:15 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 24 maart:
9:00 uur JVC F5 - Wiron F1 vertrek 8:00 u
12:00 uur Wiron E2 - FC Den Helder E8
12:00 uur Wiron E1 - HCSC E2
11:30 uur Winkel D1 - Wiron D1 vertrek 10:30 u
14:00 uur Wiron C1 - Nieuwe Niedorp C2
12:30 uur Spirit 30 MB1 - Wiron MB1 vertrek 11:15 u
14:30 uur Wieringermeer 3 - Wiron 2 (ZA) vertrek 13:30 u
Kantinedienst: De Kanjers – Bestuursdienst: Jeugdcommissie
Zondag 25 maart5:
14:00 uur Wiron 1 - Nieuwe Niedorp 1 scheidsrechter E.Boekel
10:30 uur VZV 2 - Wiron 2 vertrek 9:15 u
11:00 uur Wiron 3 - Kaagvogels 3
11:00 uur ZAP A2 - Wiron A1 vertrek 10:00 u - gr.1 rijden
9:30 uur Winkel DA2 - Wiron DA1 vertrek 8:30 u
Kantinedienst: De Kanjers – Bestuursdienst: A. Bakker
Voetbal SuccesWoensdag 21 maart:
20.00 uur Schagen A2 - Succes A2 vertrek 19.00 uur
Zondag 25 maart:
Aanvang Wedstrijd Vertrek Scheidsrechter
14.00 u: Graftdijk 1 - Succes 1 W. v/d Geest
11.00 u: ConZelo 2 - Succes 2 R. Niesing
14.00 u: Blokkers 4 - Succes 3
11.00 u: Succes 4 - VIOS W. 5 H. Hamstra
12.00 u: JVC 7 - Succes 5 11.00 u
Succes Da1 = vrij
11.00 u: Succes A1 - Geel Zwart A1 S. Zilic
11.00 u: Winkel A1 - Succes A2 10.00 u groep 1 rijden
11.00 u: Succes B1 - DWB B1 L. Wierenga
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 24 maart: Sporthal Wieringen - Zaaldienst: E. Luidinga/ I. Arab
16.00 uur U12 Break Out – Wiringherlant
17.30 uur U18 Break Out - BV Enkhuizen
19.00 uur Heren Break Out 1 - Blue stars
20.30 uur Break Out 2 – Old Bird
19.15 uur Dames Hillegom '85 - Break Out Sporthal De Vosse Hillegom
Zondag 25 maart:
14.30 uur U14 De Marels - Break Out Koninghal Den Burg
19.15 uur Dames AMVJ - Break Out Apollohal Amsterdam
Dinsdag 27 maart:
20.30 uur Heren D.W.V. -Break Out2 De Weeren Amsterdam Noord
Handbal TonegidoZaterdag 24 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach Scheidsrechter
10:00 u: Tonegido D1 - Schagen D2 Monique Gert
11:00 u: Tonegido C2 - Hollandia T C2 Jan & Michel Marieke
19:00 u: BKC/Tonegido – SSV1 Hippolytushoef Piet Joost
10:00 u: Zwaluwen K C1 - Tonegido C3 Annemarie
11:00 u: JHC D1 - Tonegido D2 Jolanda & Linda
13.00 u: Schagen E 2 - Tonegido E1 Marcel
Zondag 25 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach Scheidsrechter
11:00 u: Tonegido A1 - DSO A1 Herja Gert Kl.
11:30 u: Tonegido 2 - Geel Zwart 3 Berna & Arjen Gert Pr.
13:00 u: Tonegido 1 - Sporting S/SSV 1 Bertus G.v. Waesberghe
14:00 u: BKC/Tonegido - Kras/Volendam 3 in Hippolytushoef
14.15 u: Tonegido B1 j – Celeritas Wim & Arjen Gert Kl.
14:00 u: Dso B2 - Tonegido B1 Mariska
Maandag 26 maart:
Aanvang Wedstrijd Coach
19:30 u: Lacom'91 R1 - Tonegido R1 Diana
Zaalvoetbal De HarmonieMaandag 19 maart:
21.20 u: De Brug MSV Zeemacht - De Harmonie 3 vertrek 20.30 u
19.40 u: Veerburg SVAP’74 DA1 - De Harmonie DA1 vertrek 19.00 u
Vrijdag 23 maart:
18.50 u: Sportlaan Takelaars/Megapaint 1 - De Harmonie 4 vertrek 18.00 u
19.50 u: Wieringen De Harmonie B1 - Van Geelen B1
20.30 u: De Harmonie 1 - SV Noordkop/Reus Sport 1
Zaalvoetbal FC FormidoMaandag 19 maart:
19.10 uur Lyceum A Zeemacht DA5 - Formido DA1
Vrijdag 23 maart:
20.10 uur Lyceum A Noordkop 3 - Formido 1 beker
21.35 uur De Brug Dupont 3 - Formido 4 beker
19.00 uur Wieringen Formido 3 - Onda 3
21.20 uur Formido 5 - Takelaars 2