Nels Lont en Jan Selie van Nelon Racing met zijspan in Purmerend
Uitgegeven op 14-09-2011 om 21:17 |
linkPURMEREND - Zondag 18 september rijden Nels Lont en Jan Selie met een klassieke zijspan in Purmerend. Tijdens wedtrijden georganiseerd door CRT wordt er aandacht geschonken en geld ingezameld voor Kika, Kinderen Kankervrij.
Op zondag 18 september wordt op industrieterrein Baanstee-oost te Purmerend een Classic demo race evenement georganiseerd. Dit zijn onder andere demonstratieritten van klassieke motoren. Er zullen wedstrijden zijn in de volgende klassen: 50 cc, 125 cc, 250 cc, 350 cc, 500 cc, oldtimer klasse en motoren met zijspan. Er kan gestart worden van 9:00 tot 14:00 uur. Het Classic Racing Team (CRT), lid van de M.O.N., heeft ten doel een beeld te geven van de motorwegrace sport, zoals die heeft plaatsgevonden in de periode tussen de Tweede Wereldoorlog en het begin van de 70-er jaren. Zij tracht dit doel ondermeer te bereiken door: het geven van demonstraties op (straten)-circuits, het geven van presentaties op beurzen en tentoonstellingen. De doelstelling van deze CRT demonstratie Motorrace is om met het opgehaalde geld het onderzoek naar kinderkanker te steunen. Door uw medewerking kan er nog gerichter onderzoek worden gedaan. www.purmeredvoorkika.nl. Het hele evenement vindt plaats op industrieterrein Baanstee-oost te Purmerend.
Door samenwerking van verschillende organisaties in Noord-Holland kunnen de krachten worden gebundeld om de opbrengst voor KiKa te verhogen. Op 18 september is er ook de “Volendam voor KiKa” motortour. Deze tour gaat dwars door het prachtige Noord-Holland. Het streven is om ook voor 2012 samen met “Volendam voor KiKa” de krachten te bundelen! Geeft u daarom op voor dit mooie Volendamse initiatief, bezoek hiervoor de website, website: www.volendamvoorkika.nl. Inschrijfgeld om mee te rijden bedraagt € 25,00 en gaat naar KiKa. Tijdens deze rit bezoekt u ook het evenement “Purmerend voor KiKa Demo Rit”.