Succes hard onderuit bij Hugo Boys
Uitgegeven op 21-04-2024 om 18:30 |
linkHEERHUGOWAARD – Promotie lijkt verder weg dan ooit voor het eerste elftal van v.v. Succes na de zoveelste zeperd in Heerhugowaard De Noord. Tegen Hugo Boys werd zondagmiddag kansloos met 3-0 verloren.
Illustratief voor dit seizoen was de 1-0 na slechts 45 seconden. Trainer Ben Visser zag het hoofdschuddend en met lede ogen aan: “Foutje achterin, en bedankt…”
De thuisploeg kwam daarna goed weg toen linkerspits Tom Kamp alleen op de keeper afging, en genadeloos werd neergemaaid. De arbiter zag er geen rood in, maar gaf slechts geel. De vrije trap verdween over het doel. Vijf minuten voor de thee sloeg Hugo Boys opnieuw toe; een voorzet werd bij de tweede paal binnengekopt, 2-0.
De tweede helft was Succes nog tweemaal dicht bij de aansluitingstreffer, maar een kopbal van Job van Straalen werd van de lijn gehaald, en ook Pieter Mulders doelpoging met het hoofd werd door de Boys-keeper met de vingertoppen onschadelijk gemaakt. Tien minuten voor het einde liepen de Heerhugowaarders uit naar 3-0 na een vlot uitgevoerde counter.
Volgende week is aan de Belt Nieuwe Niedorp de tegenstander, aanvang 14:00 uur.