Wekelijkse windsurflessen op het Amstelmeer half mei van start
Uitgegeven op 22-04-2015 om 01:43 |
linkWESTERLAND - Voor kinderen die willen leren windsurfen, gaat er op zaterdag 9 en zondag 10 mei bij Leerwindsurfen.nl weer een nieuw seizoen van de Windsurfclub van start. Deze cursus op het Amstelmeer biedt iedereen de mogelijkheid om op een leuke, veilige en goedkope manier wekelijks windsurfles te krijgen. De ervaren en enthousiaste instructeurs leren de jeugd in no-time de fijne kneepjes van deze spectaculaire watersport. Het enige dat kinderen nodig hebben, is een zwembroek of bikini. Voor een plank, zeil en surfpak wordt gezorgd. Sportiviteit en gezelligheid zijn gegarandeerd!
(foto Tiny Hoving)
Leerwindsurfen.nl, de surfschool aan het Lutjestrand, heeft al ruim 10 jaar ervaring in het geven van privé- en groepslessen aan mensen van alle leeftijden. Ook de Surfclub is inmiddels een begrip in de kop van Noord-Holland. Ieder weekend staan er meer dan 120 kinderen klaar om in actie te komen op het Amstelmeer. In dertien lessen van anderhalf uur wordt er geleerd zelfstandig te windsurfen. Er is aandacht voor theorie, veiligheid, spelletjes, voorrangsregels en natuurlijk gewoon heel veel windsurfen. Door de wekelijkse lessen en het nieuwste beginnersmateriaal wordt het niveau snel beter. Voor de meer ervaren windsurfers zijn er ook gevorderde groepen. Een deel van de lessen valt vóór de zomervakantie, het tweede deel is na de vakantie. In de zomervakantie is er geen Windsurfclub, maar kan er bijvoorbeeld wel meegedaan worden aan één van de zes Windsurfweken.
Inschrijven Surfclub
De kosten voor dertien lessen inclusief materiaal zijn € 135,- per persoon indien inschrijving en betaling voor 1 mei plaatsvindt. De nieuw reeks lessen starten in het weekend van 9 en 10 mei.
Privé- en groepslessen
Niet alleen kinderen kunnen bij Leerwindsurfen.nl terecht, ook voor volwassenen zijn er volop mogelijkheden. Er zijn eenmalige privélessen te boeken, maar er is bijvoorbeeld ook een korte cursus van vier lessen. Leeftijd en niveau maken daarbij niet uit, de lessen zijn altijd op maat. Ook bedrijven, scholen en vriendenclubjes kunnen bij de surfschool terecht voor groepslessen.
Kijk voor meer informatie op
www.leerwindsurfen.nl of bel met Niek van der Linde 06-45552032