Zware nederlaag Tonegido-Kleine Sluis
Uitgegeven op 19-04-2015 om 22:23 |
linkHIPPOLYTUSHOEF - De handbalheren van Tonegido / Kleine Sluis hebben een zware nederlaag moeten incasseren tegen de handballers van Zaanstreek. Waar Tonegido in de voorgaande 3 ontmoetingen (zaal en 1e helft veld) verreweg de beste was moesten ze nu met 17-34 buigen voor de ploeg uit Zaandam.
Met maar liefst 5 basisspelers, die gemist werden, kon de ploeg uit Hippolytushoef geen moment een vuist maken. Met de rust was het verschil al zes punten 10-16.
Het team mist op dit moment gewoon te veel spelers, die het verschil kunnen maken. Ze moeten het doen met veel spelers uit het 2e en de B jeugd. ,,
Ondanks dat deze jongens gewoon goed kunnen handballen en echt wel aanwinsten zijn voor de toekomst is het jammer dat we niet net iets meer kunnen brengen’’, aldus de coach van Tonegido.
De tweede helft was een kopie van de eerste, Zaanstreek kreeg alle ruimte om te combineren en al gauw zagen de mannen van Tonegido / Kleine Sluis dat er vanmiddag niet meer in zat. Zaanstreek liep uit naar een grote zege 17 – 34.
Dit was de grootste nederlaag van dit seizoen. Met 2 lang geblesseerden, 2 afzeggingen en één speler, die alleen binnen speelt , kan Tonegido op dit moment niet meer brengen. De heren willen dit buitenseizoen goed afsluiten en volgend seizoen alles op de zaalcompetitie gooien, vandaar dat er regelmatig jeugdspelers zullen worden ingepast. Alle ogen zijn gericht op een hoge eindklassering volgend seizoen in de hoofdklasse E.