Zondag laatste voorronde LTJ 2015
Uitgegeven op 09-04-2015 om 10:37 |
linkWESTERLAND - Aanstaande zondag, 12 april, de laatste voorronde van de Liaison TalentenJacht 2015. Met de volgende deelnemers die strijden voor een plek in de finale op zondag 26 april.
John Konings
Erik Schreuders
Rianco
Meike Numeijer
Anneke de Boer
Lise en Romee Borst
TweeMansLeger (Wildcard)
Mocht je nog mee willen doen aan de editie van 2015 geef je dan nu nog op middels een mail naar alexanderbugel@gmail.com.
LTJ is een talentenjacht voor vocalisten en instrumentalisten onder auspicin van de Liaison Studio van Dick Kempe, Alexander Bgel en Jeroen Drenth. De eerste editie werd gehouden in de maanden maart en april van 2014. Maar liefst 30 deelnemers namen deel aan deze wedstrijd en het niveau was bijzonder hoog. Winnares Fleur Raateland won een professionele cd-opname en vijftig cd's.
In 2015 heeft dit een vervolg gekregen. De opzet is gelijk aan die van vorig jaar. Voorronden op zondag 1 maart, zondag 15 maart, zondag 29 maart en zondag 12 april. Finale op zondag 26 april. Iedere keer is de aanvang 16:00 uur.
Meer informatie en aanmeldingen op
www.talentenjacht.net (bij storing alexanderbugel@gmail.com)
Officile facebookpagina:
www.facebook.com/LiaisonTalentenjacht
Publiek is van harte welkom. Graag tot ziens!