Tien jaar Viscentre t Wad
Uitgegeven op 27-03-2015 om 23:06 |
linkDEN OEVER - Viscentre 't Wad bestaat 10 jaar. Dit wordt een week lang gevierd met een heerlijke aanbieding.
Viscentre 't Wad is tien jaar geleden geopend. Het was een logisch vervolg op de visgroothandel van Aart Schouten en Ronald Boersen. Patrick Kort is het gezicht van de zaak. Patrick runt de dagelijkse gang van zaken. Sinds kort heeft Kort een rechterhand in vaste dienst; Lorenzo van den Bosch. Lorenzo (
Wieringers kennen hem ook wel als de zingende slager!) heeft zijn sporen verdiend in het slagersvak, maar nu heeft hij zijn draai in de viswereld gevonden.
't Wad is zeven dagen per week geopend tot zeven uur 's avonds. Volgens Aart Schouten is langer open blijven 's avonds geen optie vanwege de arbeidstijden regelgeving in ons land. Bovendien werkt 't Wad met veel oproepkrachten die vaak de volgende dag naar school moeten. Gelukkig weten inmiddels vrijwel alle vaste gasten dit en schuift men op tijd aan. In totaal zijn er vijf medewerkers in vaste dienst aangevuld met zo'n vijftien oproepkrachten. Het personeel komt voornamelijk van Wieringen en een paar komen er uit de Wieringermeer. Dat 't Wad haar bestaansrecht bewezen heeft mag duidelijk zijn. De zaak zit 's avonds vrijwel altijd vol. De gasten komen uit het hele land naar Den Oever om een visje te eten en/of mee te nemen. Door de grote drukte en de afslag op loopafstand is de vis dan ook altijd gegarandeerd vers. 'Beter is er niet te krijgen'. Dit vertaald zich in bijvoorbeeld de manier hoe ieder jaar de 'Hollandse Nieuwe' haring wordt ingekocht. Eerst wordt wat er op de markt komt geproefd en gekeurd, hierna bepalen de mensen van 't Wad waar de keuze op valt. De haring is dan ook altijd van topkwaliteit. Ook de patat is altijd vers, deze wordt zelf gesneden, waar zie je dat nog!
'T WAD TIEN JAAR
Grote bak Kibbeling plus saus
3.50
Plate Kibbeling, frites, sla
10,00
geldig van 27 maart t/m 3 april
Naast de vishandel en het restaurant verzorgt 't wad ook luxe visschotels en catering op lokatie. Wilt u iemand een smakelijk kado willen geven, denk dan eens aan kadobon van 't wad, de prijs kunt u zelf bepalen.
Verse vis onder het ijs. Iedere ochtend wordt de vitrine gevuld met dagverse vis.