Groot Keukens levert keukens aan appartementen project Poort Halfweg
Uitgegeven op 28-12-2011 om 15:52 |
linkHOLLANDS KROON - Wieringernieuws en HollandsKroonnieuws verwelkomen Groot Keukens uit Schagen als adverteerder op onze nieuwssite.
Eigen montageteam zorgt voor deskundige plaatsing
Groot Keukens in Schagen begeeft zich zowel op de particuliere als zakelijke markt. Na een uitvoerige selectie is het bedrijf door projectontwikkelaar PRN uitgekozen voor de levering en plaatsing van keukens in appartementen aan de Middenweg in Heerhugowaard.
Het project Poort Halfweg omvat 141 appartementen die in het tweede kwartaal 2012 zullen worden opgeleverd. Directeur Marc Stammis van Groot Keukens: We zijn als bedrijf erg blij dat juist wij geselecteerd zijn. Het past helemaal in de PRN-filosofie van het ontzorgen van haar klanten. Groot Keukens staat garant voor kwaliteit en flexibiliteit. Ons eigen montageteam zorgt voor een perfecte plaatsing. Met het plaatsen van keukens in bouwprojecten hebben we de afgelopen jaar veel ervaring opgedaan. Binnen het bedrijf doen we dat onder de naam Groot Keukens Projecten.
Daarnaast timmeren we als d Keukenwinkel met een Westfries karakter specifiek aan de weg voor particulieren. Voorjaar 2012 verwachten we onze vernieuwde showroom feestelijk te openen. No-nonsense , persoonlijke aandacht, beleving en kwaliteit blijven de speerpunten van ons bedrijf. In 2012 zullen we ook samen met onze klanten ons 25-jarige bestaan vieren.