Rick de Wolf wint ANBO biljarttoernooi in Het Dorpshuis
Uitgegeven op 16-08-2009 om 08:43 |
linkHIPPOLYTUSHOEF - Rick de Wolf heeft het eerste regio ANBO biljarttoernooi gewonnen. In de finale versloeg de man uit Schagen Fokke van der Laan uit de Wieringermeer.
Rick de Wolf in actie tijdens de finale. De finale was niet spannend, geen van de finalisten haalde het moyenne.
De deelnemers waren zomers gekleed, hier ziet u verliezend finalist Fokke van der Laan aan stoot. De beste stuurlui kijken toe.
De organisatie lag samen met de D.A.S. in handen van het biljart- en dartadviescentrum uit de Wieringermeer, Leo Onnekink is de drijvende kracht achter dit centrum. In een aantal selectieronden werd er bepaald wie er op 15 augustus tijdens de finales mochten aantreden. Beste Wieringer werd Jan Slijkerman op de derde plaats, gevolgd door Leen Hoep op de vierde plaats. Gezien de reacties krijgt dit toernooi hoogstwaarschijnlijk een vervolg.