Trekkertrek op Stroe
Uitgegeven op 13-08-2008 om 13:09 |
linkSTROE- Zaterdag 16 augustus vindt de jaarlijkse trekkertrek plaats op Stroe.
Om 14.30 rijden de dertig oude trekkers richting achter het museum van Jan Lont. Daar wordt er gestreden om het kampioenschap van Wieringen. Tevens is er ringsteken en een vaardigheidswedstrijd. De entree is vrij. Ook zijn er rondom deze wedstrijden leuke andere activiteiten. Zo zijn daar de jaarlijkse menwedstrijden.

De organisatie verwacht ook dit jaar veel publiek. Op hetzelfde moment is er de kwartfinale voetbal tussen Nederland-Argentini�. Zet Foppe de zegereeks voort?
Afijn, de TOW (Trekker Organisatie Wieringen) heet u, samen met de organisatie van de menmarathon van harte welkom op het evenemententerrein.
Zondag 17 september volgt er de spectaculaire marathon. Een traject over Wieringen leidt de deelnemers langs een aantal klassementsproeven.
Ieder jaar is dat een fraai spektakel. U kunt het geheel gratis aanschouwen.