Derde Editie van ALS Sunrise Walk in Utrecht, loop mee
Uitgegeven op 13-02-2024 om 14:51 |
linkLoop ’s nachts de ochtend tegemoet en Verlicht de Toekomst: Derde Editie van ALS Sunrise Walk in Utrecht.
In de nacht van vrijdag 1 maart tot de ochtend van zaterdag 2 maart 2024, roept Stichting ALS Nederland op tot deelname aan de derde editie van de ALS Sunrise Walk in Utrecht, de stad waar het ALS Centrum Nederland gevestigd is. Een uniek evenement dat niet alleen de schoonheid van de stad onthult bij zonsopgang, maar ook de kracht van gemeenschap in de strijd tegen de genadeloze ziekten ALS, PSMA en PLS.
Stichting ALS Nederland staat aan de frontlinie van wetenschappelijk onderzoek, gefinancierd door de opbrengsten van evenementen zoals de ALS Sunrise Walk. Team ALStoppers doet hier aan mee en hoopt met een zo groot mogelijk team een belangrijke sponsorbijdrage te kunnen leveren. Inschrijven is nog steeds mogelijk en iedereen is zeer welkom in het team.
Dit jaar belooft de ALS Sunrise Walk een onvergetelijke ervaring te worden, met routes van 5 km, 15 km, en 25 km, verlicht door de saamhorigheid van deelnemers die de straten van Utrecht verlichten. Deelname aan dit sponsor-evenement kost €19,50, een kleine investering met een groots effect op de missie om ALS, PSMA en PLS te overwinnen.
Aanmelden via de link:
https://www.alssunrisewalk.nl/teams/alstoppers-nu. Samen de straten van Utrecht verlichten. Afhankelijk van de afstand vanaf 6:00 uur, 4:00 uur of 2:00 uur. De zon van hoop laten opkomen voor degenen die getroffen zijn door deze genadeloze ziekten. Loop mee. Maak het verschil.