Uitslagen
Uitgegeven op 09-10-2020 om 14:32  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Succes
Zaterdag 1O oktober:
Succes JO16-1 - BOL JO16-1 1 - 3
Succes JO15-1 - HSV/Sport 1889 JO15-1 4 - 2
FC Den Helder JO14-3 - Succes JO14-1 5 - 3
Medemblik JO14-2 - Succes JO14-2 2 - 4
DWOW JO13-1 - Succes JO13-1 1 - 1O
Bergen MO13-1 - Succes MO13-1 O - 6
Zondag 11 oktober:
Succes 4 - Wieringerwaard 2 afgelast
Succes JO19-2 - KSV JO19-2 afgelast
Succes JO17-2 - RKEDO JO17-1 afgelast
Alcmaria Victrix 1 - Succes 1 2 - 3
V.V. Bergen 2 - Succes 2 3 - 2
Oudesluis 2 - Succes 5 4 - 1
Always Forward JO19-1 - Succes JO19-1 3 - 2
Grasshoppers JO17-1 - Succes JO17-1 3 - 2
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Voetbal Wiron
Zaterdag 1O oktober:
Wiron JO17-1 - Texel 94 JO17-3G 1O - 1
Wiron JO14-1 - Kaagvogels JO14-1 1 - 13
Schagen United MO15-4 - Wiron MO15-1 2 - 6
Zondag 11 oktober:
Wiron - Petten 2 - 1
Wiron 2 - DWOW 4 1 - 3
RKEDO VR3 - Wiron VR1 4 - 5
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Zaalvoetbal Succes
Succes/Café Waddenzee Da2   - Schagen United Da1            2 -  3
Zvv de Ruif/Zohip JO15-4 - Succes/MotoPortHippoJO15-1 3 - 6
Vios '79 5 - Succes/Autobedrijf Klein 3 1 - 1
CV Wieringermeer JO19-2 - Succes/De Kasteleen JO19-2 1 - 11
Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - Schagen United Da2 1 - 4
Succes/Mondz Mid ACW Da3 - Sparta '67 Da7 1 - 3
Succes/S.de Koning JO19-1 - Noord West Interieur JO19-1 2 - 1
CV Wieringermeer JO17-1 - Succes/Install Smit JO17-1 1 - 3
FC de Ark 2 - Succes/Smid-Tante Pietje 2 2 - 7
Succes/De Kasteleen 6 - Zeemacht 5 O - 9
Zvv de Ruif/Zohip 2 - Succes/De Kasteleen 1 1 - 4
Succes/Kaan Transport 7 - Kleine Sluis 1O 5 - 4
Succes/La Dolce Vita 5 - FCS-United 4 1O - 3
Stand SZVV Hoofdklasse - 2O2O-2O21
1. Vesdo 1 5 – 12 7. Salao'85/Regiobank 1 4 – 4
2. Vesdo 3 5 – 1O 8. Vios'79 4 3 – 4
3. Dirkshorn 1 4 - 9 9. ZVV De Ruif/Zohip 2 3 – 3
4. FCS-United 5 - 9 1O. ZVV De Posthoorn 1 5 – 1
5. Kleine Sluis/Innovfoam 3 4 - 6 11. ZVV Piet Pann 1 3 – 1
6. Succes/De Kasteleen 1 5 - 6


Biljartclub RKBC
Vrijdag 9 oktober:                   Stand libre:
D.Doves - P.Ooms O – 3 W.Slijkerman 19 - 1O
A.Fokkinga - C.IJzer O – 2 C.Wagemaker 19 - 1O
A.Fokkinga - C.Wagemaker O – 2 G.v Hoesel 17 - 1O
A.Fokkinga - G.v.Hoesel O – 3 P.Ooms 15 - 9
H.de Jonge - K.Schouten O – 3 C.IJzer 14 - 1O
F.Jonkman - G.Bugel O – 2 K.Schouten 13 - 7
F.Jonkman - C.IJzer 3 – 1 A.Fokkinga 13 - 9
P.Kool - C.Wagemaker O – 3 G.Bugel 12 - 8
W.Slijkerman - P.Kool 3 – O P.Kool 11 - 9
W.Slijkerman - K.Schouten O – 2 F.Jonkman 11 - 1O
P.Theunissen - G.v.Hoesel 3 – 1 P.Theunissen 9 - 1O
P.Theunissen - G.Bugel 3 – 1 H.de Jonge 8 - 9
D.Doves 5 - 9


Biljartclub Hippo
Woensdag 7 oktober:                   Stand libre:
P.Bles - J.Koole 3 – 1 A.de Waard 24 – 13
J.Koole - P.Bles 1 – 3 R.Prins 22 - 1O
C.Lont - A.de Waard O – 3 D.Wille 21 - 12
C.Lont - J.Koole O – 2 P.Bles 2O - 12
R.Prins - P.Riedeman 3 – 1 P.Riedeman 18 - 12
P.Riedeman - R.Prins O – 3 J.Tijsen 18 - 12
J.Slijkerman - J.Tijsen O – 3 A.de Jong 14 - 8
J.Tijsen - J.Slijkerman 1 – 3 J.Koole 14 - 13
A.de Waard - C.Lont 2 – O E.v.Wendel 12 - 12
E.v.Wendel - D.Wille 3 – 1 P.Ooms 8 - 11
D.Wille - E.v.Wendel 2 – O C.Lont 5 - 12
J.Slijkerman 3 - 4


Dartclub Wieringen
Dinsdag 6 oktober - Clubkampioenschap:
Andries van Bodegom - Jerry Korderijnk 3 – 1
Andries van Bodegom - Alex Grooten 2 - 3
Bart Kaan - Robert Beer 3 - O
Fedor Keijzer - Wouter Kaandorp 1 - 3
Peter den Broeder - Alex Grooten 2 - 3
René Sloothaak - Dammy Wehrman 1 - 3
Theo de Reus - André de Vries O - 3
André de Vries - Wouter Kaandorp 2 - 3
Dammy Wehrman - Pieter Rozenhart 3 - 1
Fedor Keijzer - Theo de Reus 3 - 2
Jeffrey Wierenga - René Sloothaak 3 - 1
Jerry Korderijnk - Bart Kaan O - 3
Jurgen Brand - Wim Harms 1 - 3
Jurgen Brand - Jeffrey Wierenga O - 3
Pieter Rozenhart - Jeffrey Wierenga O - 3
Robert Beer - Peter den Broeder O - 3
Wim Harms - André de Vries 3 – O
Hoogste finish: Jeffrey Wierenga 112 - 180'ers: Dammy Wehrman 1


Sjoelclub DAS-RAAK
Dinsdag 6 oktober           Totaal over  Hoogste
14 spellen score
1. Rens v.d. Berg 1596 128
2. Dirk de Kwaadsteniet 1531 127
3. Geert Snakenborg 1519 129
4. Ineke Wagemaker 1511 124
5. Hieke Koning 1481 123
6. Jannie v.Teulingen 1473 12O
7. Oktje Staats 1469 128
8. Sita Lont 1464 122
9. Greet Wijnvoord 1394 114
1O. Chantal de Kwaadsteniet 1326 12O
11. Marina Hille 128O 12O
12. Wies Breet 1123 1O3
(advertentie)
(advertentie)
Poll:
Dit jaar geen vuurwerk tijdens de jaarwisseling
Goed idee. Geen lawaai, stank en rotzooi op straat.
Slecht idee. Dan wordt alles illegaal, dus veel meer gevaar en leed
Maakt mij niets uit.
Veilig en verantwoord legaal vuurwerk kan toch prima.
  
Occasions
Toyota Yaris 1.0 VVTi Linea Terra
€ 3.245,-

Toyota C-HR 1.8 Hybrid Team D bouwjaar 2020
€ 32.995,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Wie o wie? - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...