Uitslagen zondag 1 mei:
Wiron 1 - Sint Boys 1 2 - 0
ZAP 3 - Wiron 2 onbekend
Programma zaterdag 7 mei:
10:00 uur: Wiron E2 - Nieuwe Niedorp E5
14:00 uur: Oosterend 2 - Wiron 2 (ZA) vertrek 11:30 uur
Programma zondag 8 mei:
14:00 uur: ZDH 1 - Wiron 1 vertrek 11:30 uur
11:00 uur: Wiron 3 - Kaagvogels 3
12:00 uur: Wiron DA1 - Callantsoog DA1
Bestuursdienst: J. Boersen Kantinedienst: Floddersteam
Programma vrijdag 6 mei - Sporthal Wieringen:
18.50 uur: FC OA Klink/De Harmonie C1 - DVO C1
19.30 uur: FC OA Klink/De Harmonie B1 - De Ruif B1
Programma mei:
Zomeravond wit:
Dinsdag 3 mei 1e Zomeravond Witviswedstrijd
Dinsdag 10 mei 2e Zomeravond Witviswedstrijd
Dinsdag 17 mei 3e Zomeravond Witviswedstrijd
Dinsdag 24 mei 4e Zomeravond Witviswedstrijd
Dinsdag 31 mei 5e Zomeravond Witviswedstrijd
Wedstrijdwater: Noord Hollandskanaal
Verzamelen: Onder de Kooybrug bij de keerlus
Tijdstip: 18.45 uur
Kustwedstrijd:
Zondag 8 mei 12.25 uur: 1e Kant/Competitiewedstrijd verzamelen 8.15 uur
Zondag 22 mei 12.45 uur: 2e Kant/Competitiewedstrijd verzamelen 8.30 uur
Verzamelen: Stroe/paalscherm
Avond Bootwedstrijd:
Vrijdag 27 mei 1e Boot/Avondwedstrijd
Verzamelen: Havenkade Den Oever MS Dageraad
Tijdstip: 18.30 uur
Op zaterdag 7 mei spelen de heren nog een wedstrijd, dan is het seizoen voorbij:
15.45 uur Schrobbelaar - Break Out 1 Sportcentrum Universum Amsterdam
Programma donderdag 28 april:
Succes 2 - Geel Zwart 2 Aanvang 19.30 uur scheidsrechter: P. Singelenberg.
Uitslagen:
Zaterdag 23 april:
Succes C1 - De Koog C1 1 – 3
Succes D2 - Texel'94 D2 0 – 4
Zondag 2 mei:
Succes 1 - ZDH 1 2 - 3
Dirkshorn 2 - Succes 2 1 - 3
Hollandia T. 3 - Succes 3 onbekend
Succes 4 - SRC 5 8 - 3
Succes 5 - Kreileroord 2 3 - 7
Succes A1 - DWOW A1 0 - 1
Grasshoppers B1 - Succes B1 2 - 1
Succes B2 Vrij
Programma 3 mei:
19:15 uur: Succes Da1 - Wiron Da1
19:00 uur: Petten F1 - Succes F3 vertrek 18:00 uur
Programma zaterdag 7 mei:
11:30 uur: VIOS-W E7 - Succes E5 vertrek 10:15 uur
9:15 uur: DTS F1 - Succes F1 vertrek 8:00 uur
9:30 uur: Succes F2 - VIOS-W F3 scheidsrechter Lars Verfaille
10:15 uur: VIOS-W F4 - Succes F3 vertrek 9:00 uur
9:30 uur: Succes F5 - DWOW F2 scheidsrechter Koen Vink
11:30 uur: Succes F7 - FC Den Helder F10 scheidsrechter Tim Cornelissen
11:30 uur: Succes F8 - FC Den Helder F7 scheidsrechter Kees Posthumus
Programma zondag 8 mei:
14:00 uur: Hollandia T.1 - Succes 1
11:00 uur: Succes 2 - Nieuwe Niedorp 2 scheidsrechter M. Kostwinder
11:00 uur: Succes 3 - De Koog 2 scheidsrechter S. Zilic
13:00 uur: Zeemacht 2 - Succes 4 vertrek 11:45 uur
12:00 uur: Oudesluis 2 - Succes 5 vertrek 10:45 uur
14:L00 uur: Flevo Da1 - Succes Da1 vertrek 13:00 uur
11:00 uur: Succes A1 - Nieuwe Niedorp A1 scheidsrechter R. Letter
Succes B1 - Vrij
Succes B2 - Vrij
Programma 7 mei:
C-jeugd Tonegido C3 - Tornado C5
D-jeugd Tonegido D1 - Hvs D1
C-jeugd Vrone 2 - C4 jongens
Programma 8 mei:
A-Jeugd Tonegido A2 - JHC A2
A-Jeugd Tonegido A1 - Geel Zwart A1
Dames 1 Tonegido 1 - Csv 1
Dames 2 Victoria O 2 - Tonegido 2
Programma 9 mei:
Recreanten Tonegido R1 - Zwaluwen K R1