Programma en uitslagenUitgegeven op 12-04-2011 om 00:32 |
link |
bewaar |
print(Advertentie)
DAS RAAK sjoelenUitslagen dinsdag 12 april:
Score Hoogste worp
1 Gerrit Tigchelaar 1763 148
2 Geert Snakenborg 1654 128
3 Oktje Staats 1495 120
4 Janny Mennen 1477 120
5 Bert Mennen 1452 124
6 Ans Bugel 1371 106
7 Hilda de Kort 1354 112
8 Hieke Koning 1307 109
9 Jill Woort 1282 122
10 Marina Hille 1271 108
Voetbal WironProgramma zaterdag 16 april:
9:00 uur HCSC F6 - Wiron F1
10:00 uur Wiron E2 - Sint Boys E3
14:00 uur Wiron D1 - SRC D2
11:00 uur Wiron MC1 - SVW 27 MC1
14:00 uur Wiron 2 - BOL 3
Programma zondag 17 april:
14:00 uur VZV 1 - Wiron 1
12:00 uur Nieuwe Niedorp 2 - Wiron 2
10:30 uur Geel Zwart 30 B1 - Wiron B1
Bestuursdienst: A. Bakker
Kantinedienst: Ploeg Dam
Zaalvoetval FC Formido WieringenProgramma vrijdag 15 april:
Sportlaan 21.30 uur Watervogels 1 - Formido 3
Wieringen 19.40 uur Formido 1 - WGW 2
21.20 uur Formido 4 - Dupont 3
Voetbal SuccesProgramma donderdag 14 april:
Halve finale beker:
19.00 uur: Schagen B1 - Succes B1 vertrek 17.45 uur
Programma zaterdag 16 april:
12.30 uur JVC C1 - Succes C1 vertrek 11:30 uur
13.30 uur Succes D1 - SRC D1
14.00 uur DTS D3 - Succes D3 vertrek 12:45 uur
11.30 uur Succes E1 - JVC E1
11.30 uur Succes E2 - DWOW E2
10.15 uur SRC E4 - Succes E3 vertrek 9:00 uur
10.00 uur JVC E6 - Succes E4 vertrek 9:00 uur
10.30 uur KSV F1 - Succes F1 vertrek 9:15 uur
9.30 uur Succes F2 - DWOW F1
10.00 uur Geel Zwart 30 F1 - Succes F3 vertrek 9:00 uur
9.30 uur Succes F5 - Wieringermeer F2
9.00 uur Flevo F3 - Succes F6 vertrek 8:00 uur
11.30 uur Succes F7 - FC Den Helder F9
9.30 uur Succes F8 - VIOS-W F8
Terreindienst: Menno Franke/Raymond Leever
Doelen: F-Leiders neerzetten en E-Leiders weghalen
Programma zondag 17 april
14.00 uur Succes 1 - De Koog
11.00 uur Succes 2 - VVS 46 4
Succes 3 = vrij
Succes 4 = vrij
11.00 uur Succes 5 - ConZelo 4
Succes Da1 = vrij
Succes A1 = vrij
14.00 uur Succes B1 - Hollandia T. B1
11.00 uur Succes B2 - Purmerland B1
Programma maandag 18 april:
18.30 uur Dirkshorn D1 - Succes D2 vertrek 17:15 uur
Handbal TonegidoProgramma 16 april thuis:
10:00 uur C-Jeugd Tonegido C1 - Schagen C1
10:00 uur D-Jeugd Tonegido D1 - Hugo Girls D1
11:00 uur C-Jeugd Tonegido C2 - Zap C3
11.00 uur E jeugd Tonegido E1 - ConZelo 1
Programma 16 april uit:
10:00 uur C-Jeugd Vrone C4 - Tonegido C3
10:00 uur C-jongens Victoria O C2 - Tonegido C4
Programma 17 april thuis:
11:30 uur Dames 2 Tonegido 2 - Geel Zwart 3
Programma 17 april uit:
11:00 uur A-Jeugd Hollandia T A2 - Tonegido A2
13:00 uur A-Jeugd Dynamo A1 - Tonegido A1
13:00 uur Dames 1 Con Zelo 1 - Tonegido 1
15:00 uur Heren 1 Csv 1 - Tonegido 1
Programma 18 april recreanten:
19:30 uur Recreanten Tonegido R1 - Schagen R2
Basketbal Break Out '88Programma komende week:
Zaterdag 16 april, Sporthal Hippolytushoef:
Mix U12 16.00 uur Break Out - HLB
Mix U14 17.30 uur Break Out - De Marels
Jongens U16 17.30 uur Break Out - Alknaar Guardians
Dames 19.00 uur Break Out - The Reds
Heren 19.00 uur Break Out 2 - Anoeta
Zaalvoetbal FC OA Klink/De HarmonieProgramma vrijdag 15 april:
Sporthal De Brug:
18.50 uur SV Noordkop/Reus Sport DA1 - FC OA Klink/De Harmonie DA1
Sporthal Wieringen:
18.50 uur FC OA Klink/De Harmonie 2 - SV Noordkop/Reus Sport 3
20.30 uur FC OA Klink/De Harmonie 1 - BKC 1
Sporthal Europahal:
18.50 uur DGAC B1 - FC OA Klink/De Harmonie B2
WIERINGEN - ADVERTENTIE
Trouwreportages Henk-Jan Wittink 06 - 51 333 709 info@fotohenkjan.nl Dit jaar gratis foto's van de feestavond, informeer naar de voorwaarden. Let op! De meeste stelletjes trouwen in de zomer, reserveer op tijd om teleurstelling te voorkomen.
Ook voor studiofotografie (ook bij u thuis!) bent u bij Henk-Jan aan het juiste adres!