Sportprogramma en uitslagenUitgegeven op 08-09-2010 om 14:17 |
link |
bewaar |
printWIERINGEN - Uitslagen en programma's sportverenigingen.
SJOELCLUB DAS RAAK
Tussenstand 1ste helft competitie
Best of 10 Sjoelclub DAS-RAAK
1) Gerrit Tichelaar 13145
2) Bert Mennen 10782
3) Jannie Mennen 10708
4) Grietje de Jong 10184
5) Jill Woort 9912
6) Hieke Koning 9733
7) Ingrid Konings 9719
8) Oktje Staats 9696
9) Hilda de Kort 9475
10) Joke Visser 9377
11) Marina Hille 9254
12) Ans Bugel ( 4 part.) 3129
Uitslagen sjoelclub DAS-RAAK
Score dinsdag 7 sept. / hoogste worp
1 ) Jannie Mennen 1125/123
2 ) Geert Snakenborg 1051/125
3 ) Hieke Koning 1043/109
4 ) Grietje de Jong 1028/114
5 ) Bert Mennen 1023/120
6 ) Oktje Staats 967/106
7 ) Hilda de Kort 918/110
8 ) Marina Hille 876/103
9 ) Joke Visser 870/101
10) Ingrid Konings 851/104
11) Jill Woort 821 / 92
12 Ans Bugel 720 / 96
ZVV O.A. KLINK DE HARMONIE
Sporthal Sport Center Den Helder A Vrijdag 10 September
19.10 Old Stars’77 C1 - FC OA Klink/De Harmonie C1 Vertrek: 18.30 uur
21.30 Watervogels 2 - FC OA Klink/De Harmonie 3 Vertrek: 20.15 uur
Sporthal Wieringen Vrijdag 10 september
18.50 FC OA Klink/DeHarmonieB1 - LSVV Hink Sport B1
19.30 FC OA Klink/De Harmonie 1 - HCSC 1
20.20 FC OA Klink/De Harmonie 2 - Formido Wieringen 3
Sporthal Multitreffer ‘t Zand Maandag 13 september
18.50 FC Breezand DA1 - FC OA Klink/De Harmonie DA1 Vertrek: 18.00 uur
Sporthal Spartahal Schagen Maandag 13 september
19.40 Scgha’66 C1 - FC OA Klink/De Harmonie C1 Vertrek: 19.00 uur
HV TONEGIDO
Hierbij het programma voor 11 en 12 september.
11-9-2010 za 11:00 D Tonegido C2 - Lacom'91 C2 Wendy en Mariska Marieke
Uitwedstrijden
11-9-2010 za 10:00 - Zap E1 - Tonegido E1 Jolanda van Wieringen
11-9-2010 za 10:00 - Geel Zwart D1 - Tonegido D1 Marco en Monique
11-9-2010 za 14:00 D Bkc C1 - Tonegido C1 Ria en Mariska
11-9-2010 za 19:00 D Olympia A1 - Tonegido A2 Herja
11-9-2010 za 15:00 D Koedijk C2 - Tonegido C3 Michel en Jan
12-9-2010 zo 13:00 D Tonegido 1 - Niedorp 1 Bertus Minnes P. Groot, P.de Vries
Uitwedstrijden
12-9-2010 zo 13:00 M Dso B1 - Tonegido B1 Wim Tijsen
12-9-2010 zo 15:00 M Excelsior'53/DTS'48 1 - Tonegido 1 Piet Steigstra
12-9-2010 zo 15:00 D Meervogels A1 - Tonegido A1 Arjan Slaghekke
Datum Dag Starttijd Wedstrijd Coach Scheidsrechter
13-9-2010 ma 19:30 D Tonegido R1 - Bkc R1 Diana Lont Vincent
Wedstrijd uitslagen
Meervogels - BKC/Tonegido 24 - 19
Tonegido C1 - Con Zelo C1 20 - 04
Tonegido C3 - Zwaluwen'30 C2 10 - 04
Tonegido D1 - Hvs D1 01 - 05
Tonegido C2 - Petten C1 17 - 07
Uitwedstrijden
Schagen E1 - Tonegido E1 Geen uitslag
Tonegido A2 - JHC A2 14 - 19
Tonegido 1 - Vvw 3 15 - 21
Tonegido 1 - Csv 1 13 - 19
Tonegido A1 - JHC A1 13 - 17
Uitwedstrijden
Victoria O.2 - Tonegido 2 18 - 10
BKC/Tonegido 1 - Vvw 1 25-29
VV WIRON
11-9-2010 14:00 Wiron 2(za) Jong Holland 5 Wiron
11-9-2010 13:00 10:45 Texel 94 MB1 Wiron MB1
11-9-2010 12:00 11:00 Helder Den FC D2 Wiron D1
11-9-2010 12:45 11:30 LSVV D4 Wiron D2
11-9-2010 11:00 10:00 Flevo E1 Wiron E1
11-9-2010 10:00 Wiron F1 VZV F3
12-9-2010 14:00 11:30 Koog De 1 Wiron 1
12-9-2010 14:00 Wiron 2 SRC 3
12-9-2010 12:00 Wiron DA1 SRC DA1
12-9-2010 11:00 Wiron B1 Con Zelo B1
VV SUCCES
Wedstrijdprogramma van zondag 12 septemer
34210 Succes 1 - Watervogels 1 14.00 uur N. Bakker
58493 Succes 2 - Duinrand S. 3 11.00 uur M. Kostwinder
52431 Winkel 2 - Succes 3 11.45 uur
Oefen Succes 4 - Succes 5 11.00 uur H. Hamstra
69019 Succes Da1 - W.waard Da1 14.00 uur
65464 Succes A1 - VZV A1 11.00 uur S. Zilic
66339 Hugo Boys B1 - Succes B1 11.00 uur
Vertrek 09.45 uur
179153 Oosterend B1 - Succes B2 14.45 uur
Vertrek 12.45 uur Boot 13.30 uur
Namen Succes 4 :
B. Meckelholt, M.Jansma, B.Homan, H.Schouten
W.Visser,T.Homan,B.Speyers,P.Steigstra,A.Smit,F.Kloosterman,B.Meyer,D.Kolb,M.Stroobos,J.Badenbroek,P.Singelenberg,M.Uythof,M.den Hollander,A.McDonald. Leiders:M.Morant,P.Schouten.
Namen Succes 5 :
M.Doesburg,A.v.Veen,S.Kahdi,F.Ottens,W.Westerbeke,M.de Jong,M.Verwey,P.Klein,B.Doeschot,D.Scheerstra,P.Posthumes,T.Helder,M.Lont,K.Tijsen,
B.Lankaster,N.v.Duin,M.Kikkert,S.Homan,P.Bijma.
Leider:P.Posthumes
Mocht er iemand vergeten zijn,neem dan contact op met H.Steigstra 06-20205218
Uitslagen zondag 5 september:
Wiron 1 - Succes 1 3 - 1
Succes 2 - BKC 2 0 – 3
Dirkshorn 3 - Succes 3 0 - 2
Succes A1 - HSV Sport A1 2 - 9
Succes B1 - Winkel B1 30 - 0
Medemblik B2 - Succes B2 3 - 2
BKC Da1 - Succes Da1 10 - 0
Wedstrijd 11 september Aanvang Vertrek Scheidsrechter Opmerking
JVC C1 - Succes C1 12:30 11:30
Succes D1 - JVC D1 13:30 Ernst Jan Schouten
Succes D2 - Victoria O D1 13:30 Martijn Lont
Texel 94 D2 - Succes D3 11:30 9:45 boot 10.30
Succes E1 - JVC E1 11:30 Corneel Koorn
Succes E2 - HCSC E2 11:30 Maarten de Kort
HCSC E3 - Succes E3 9:00 8:00
Schagen E4 - Succes E4 9:00 8:00
Succes E5 - Sint Boys E3 11:30 Sonny van Straalen
Succes F1 - VIOS-W F1 9:30 Donny Huibers
Succes F2 - ZAP F2 9:30 Ben van der Kooij
Hollandia T F1 - Succes F3 9:00 7:45
Hollandia T F3 - Succes F4 9:00 7:45
Succes F5 - Flevo F2 9:30 Lars Willeboordse
BKC F3 - Succes F6 9:00 8:00
Helder Den FC F7 - Succes F7 10:00 9:00
Terreindienst: Leo Wigbout/André Verfaille
Doelen: F-leiders neerzetten/E-leiders weghalen