Duitse fotografenclub actief in de regio, Wieringernieuws fotograaf fungeert als model
Uitgegeven op 12-08-2010 om 08:59 |
linkVAN EWIJCKSLUIS - Gedurende de afgelopen week hebben leden van de "Arbeiterfotografie" zich in de Oostpolder beziggehouden met landschapsfotografie. Toen onze fotograaf een rondje op zijn fiets reed over de Waardweg werd deze spontaan gevraagd om in volle snelheid op de Gazelle te poseren. Hoe deze foto is geworden kunt u vrijdag zien.
Het Bundesverband Arbeiterfotografie is een vereniging in Duitsland van amateur- en beroepsfotografen, die zich hoofdzakelijk bezighouden met sociaalkritische fotografie.Vrijdag 13 augustus vanaf 18.30 uur tonen de deelnemers van de workshop (9 Duitse en 2 Nederlandse fotografen) hun kijk op het Noord-Hollandse landschap.
U bent van harte welkom om hun werk te bekijken bij Marja Smit in eetcaf/pension Van Ewijcksluis in het gelijknamige dorp.