Sportprogramma en uitslagenUitgegeven op 19-05-2010 om 09:30 |
link |
bewaar |
printWIERINGEN - Uitslagen en programma sportverenigingen
SUCCES
22 mei,
Toernooi in Volendam: vertrektijd is om 7.30 uur voor alle D pupillen. Daarna vanaf 15.00 uur karten in kartcentrum tot ongeveer 19.00 uur.
DARTS CLUB WIERINGEN
Uitslagen 18-05-2010
Aad van der Ham-André de Vries 2-3
Aad van der Ham-Theo de Reus 0-3
Aad van der Ham-Béla Reis 1-3
André de Vries-Fedor Keijzer 0-3
André de Vries-Jantina Hoep 3-0
Andries van Bodegom-Raymond Huizing 0-3
Andries van Bodegom-Robert Beer 3-1
Andries van Bodegom-Frank Dikken 3-1
Arjan Schouten-Roel Kostwinder 3-0
Arjan Schouten-Robert Beer 3-0
Arjan Schouten-Lucas van der Vlag 3-0
Bart Kaan-Gerard Kortekaas 3-0
Bart Kaan-Lucas van der Vlag 3-0
Béla Reis-Fedor Keijzer 0-3
Béla Reis-Robert Beer 3-0
Béla Reis-Jantina Hoep 3-0
Ben Klungers-Jeroen Hoep 3-1
Ben Klungers-Robert Beer 3-0
Daniël Zwarts-Jerry Korderijnk 3-0
Daniël Zwarts-Peter den Broeder 3-1
Daniël Zwarts-Robert Beer 3-0
Erik Blom-Gerard Kortekaas 3-0
Erik Blom-Marco Scholten 3-2
Frank Dikken-Marco Scholten 1-3
Frank Dikken-Theo de Reus 1-3
Gerard Kortekaas-Lucas van der Vlag 1-3
Gerard Kortekaas-Mathijs van Dijk 1-3
Jantina Hoep-Peter den Broeder 3-2
Jeroen Hoep-Mathijs van Dijk 1-3
Jerry Korderijnk-Raymond Huizing 3-1
Kelvin Iz-Simon Kooij 3-0
Kelvin Iz-Roel Kostwinder 3-0
Marco Scholten-Simon Kooij 1-3
Hoogste finish 100+ :
Theo de Reus 103
180-ers:
Jeroen Hoep 1
HSV WIERINGEN
Uitslag zondag 16 mei,
1 P.Engel met 3 stuks en een totaal van 75 cm.
2 G Bart met 1 stuks en een totaal van 31 cm.
3 P Jongeneel met 1stuks en een totaal van 16 cm.
4 A Pijlman met 1 stuks en een totaal van 16 cm na loting.
5 H van Dijk met 1 stuks en een totaal van 15 cm.
ZVV FORMIDO
vrijdag 21 mei, BEKERFINALE
sporthal de Brug
21.45 uur
Old Stars - Formido 1
uitslagen
de Ark 3 - Formido 2 4-2
BKC 6- Formido 3 15-3
Formido 1 - Old stars 3 2-3
hoofdklasse
Zeemacht 3 - WHVB 1 4-4
Telefonia 1 - HCSC 1 9-0
de Ark 1 - WGW 2 12-4
Klink 1 - United 2 4-2
stand
Old stars 3(kampioen) 24-55
Telefonia 1 24-52
Zeemacht 3 24-47
Formido Wieringen 1 24-43
BKC 1 24-35
United 1 24-33
Noordkop 2 24-31
De Ark 1 24-31
WHVB 1 23-24
Noordkop 1 24-22
Klink/Harmonie 1 24-22
WGW 2 (nacompetitie) 23-15
HCSC 1 (gedegradeerd) 24-15
TONEGIDO
Veldprogramma mei 2010 uitslagen
Uitslagen
Week 19
competitie
Tonegido C2 - Berdos C2 07 - 04
Hvs D2 - Tonegido D2 Geen uitslag
Hollandia T D1 - Tonegido D1 07 - 01
Lacom'91 E2 - Tonegido E1 02 - 11
Geel Zwart R2 - Tonegido R1 07 - 07
Tonegido B1 - Ssv B1 15 - 21
Dames 2 - Petten 1 15 - 10
Tonegido A1 - Valken A2 25 - 11
Dames 1 - Csv 1 20 - 14
Heren 1 - Koedijk 1 17 - 29
Dso C2 - Tonegido C1 06 - 13
Csv A2 - Tonegido A2 14 - 16
Week 19
Competitie
C2 meisjes - Berdos 07 - 04
HVS 2 - D2 meisjes geen uitslag gekregen
Hollandia T - D1 meisjes 07 - 01
Lacom 2 - E1 gemengd 02 - 11
Geel Zwart 2 - Recreanten 1 07 - 07
B1 meisjes - SSV 15 - 21
A1 meisjes - Valken 2 25 - 11
Dames 1 - CSV 1 20 – 14
Dames 2 - Petten 1 15 - 10
Heren 1 - Koedijk 1 17 - 29
DSO 2 - C1 meisjes 06 - 13
CSV 2 - A2 meisjes 14 - 16
B1-SSV B1: 15-21
Dames 2- Petten 1: 15-10
A1-Alpha Tours/Vaken 2: 25-11
Dames 1- CSV Handbal 1: 20-14
Heren 1-Koedijk 1: 17-29
CSV A2- A2: 14-16