Sportuitslagen en programmaUitgegeven op 12-05-2010 om 09:47 |
link |
bewaar |
printWIERINGEN - De uitslagen van de verenigingen en het programma vanaf 9 mei.
DCW
Uitslagen 11-05-2010
Aad van der Ham-Robert Beer 3-0
Aad van der Ham-Raymond Huizing 1-3
Aad van der Ham-Erik Blom 1-3
Andries van Bodegom-Fedor Keijzer 3-1
Andries van Bodegom-Kelvin Iz 3-2
Bart Kaan-Theo de Reus 3-0
Bart Kaan-Simon Kooij 3-1
Ben Klungers-Daniël Zwarts 3-2
Ben Klungers-Jantina Hoep 3-0
Daniël Zwarts-Erik Blom 0-3
Erik Blom-Jerry Korderijnk 3-1
Erik Blom-Robert Beer 3-0
Fedor Keijzer-Jantina Hoep 3-1
Fedor Keijzer-Jerry Korderijnk 0-3
Frank Dikken-Joery Bijvoet 2-3
Frank Dikken-Roel Kostwinder 1-3
Gerard Kortekaas-Marco Scholten 1-3
Gerard Kortekaas-Theo de Reus 1-3
Jantina Hoep-Mathijs van Dijk 2-3
Jerry Korderijnk-Kelvin Iz 0-3
Joery Bijvoet-Peter Hijlkema 3-2
Kelvin Iz-Robert Beer 3-1
Marco Scholten-Robert Beer 3-1
Marco Scholten-Roel Kostwinder 3-0
Mathijs van Dijk-Pieter Scheltus 1-3
Mathijs van Dijk-Simon Kooij 1-3
Peter den Broeder-Simon Kooij 2-3
Peter den Broeder-Theo de Reus 3-0
Pieter Scheltus-Theo de Reus 3-2
Raymond Huizing-Robert Beer 3-0
Hoogste finish 100+ :
Raymond Huizing 132
Andries van Bodegom 115
Peter den Broeder 106
180-ers:
V.V. SUCCES
Uitslagen van zondag 9 mei
de Koog 2 - Succes 3 3 - 4
Zeemacht 3 - Succes 4 2 - 3
Succes Da1 - Oosterend Da1 1 - 8
Succes A1 - Koedijk A2 6 - 0
Succes B2 - AGSV B1 14 - 0
8-5-2010 Uitslag
Succes C1 - BOL C1 3 - 2
Succes D3 - Succes D2 5 - 2
Succes E2 - Hollandia T E3 6 - 0
Succes E3 - Geel Zwart 30 E3 6 - 3
Winkel F1 - Succes F1 2 - 10
Succes F3 - Vesdo F1 4 - 2
SRC F4 - Succes F4 3 - 1
VIOS-W F5 - Succes F5 6 - 4
Succes F6 - SVAP 74 MF1 11 - 2
TONEGIDO
Uitslagen
Tonegido E1 - Dso E1: 4-11
Tonegido D1 - Zap D2: 4-2
Tonegido C1 - Bkc C2: 6-3
Bkc A1 - Tonegido A1: 9-6
Tonegido C3 - Dts'48 C3: 8-2
Tonegido A2 - Zap A3: 32-6
Dirkshorn C2 - Tonegido C2: 7-4
Hollandia T 1 - Tonegido 1: 14-18
Valken B1 - Tonegido B1: 17-5
Geel Zwart 4 - Tonegido 2: 16-26
Blinkert 1 – Heren 1: 43-17
Tonegido R1 – JHC 1: 8-5
wedstrijden zaterdag 15 mei
za 10:00 18 Tonegido C2 - Berdos C2 Ilse Wendy en Mariska
za 11:00 06 Voorjaar Hvs D2 - Tonegido D2 HVS Jolanda en Monique
za 12:00 03 Voorjaar Hollandia T D1 - Tonegido D1 Hollandia T Miranda en Michel
za 14:00 03 Voorjaar Lacom'91 E2 - Tonegido E1 Lacom Marco Hoekstra
wedstrijden zondag 16 mei
zo 11:00 2C Tonegido B1 - Ssv B1 Joost Tineke Slaghekke
zo 11:30 4B Dames 2 - Petten 1 Jelle Berna Wagenaar
zo 12:00 3A Tonegido A1 - Valken A2 Joost Arjan Slaghekke
zo 13:00 PM Dames 1 - Csv 1 C.de Bakker, R. Raven Douwe de Jonge
zo 14:00 01 Heren 1 - Koedijk 1 Jelle Piet Steigstra
zo 14:30 08 Dso C2 - Tonegido C1 Ria en Mariska
zo 13:00 3B Csv A2 - Tonegido A2 Petra Doesburg
wedstrijd Recreanten
17-05 ma 19:30 Tonegido R1 - Petten R1 Vincent Dian Lont