Uitslagen weekend en programma voor het komende weekeindeUitgegeven op 20-01-2010 om 10:09 |
link |
bewaar |
printWIERINGEN - Uitslagen en programma sportverenigingen op Wieringen.
Mogelijk gemaakt door Formido, Hagedoorn. Ook deze week aantrekkelijke kortingen. Kijk op www.formido.nl
VV WIRON
23--jan Castricum Za 2 Wiron Za2 13.00 14.30
24-jan Wiron Da 1 Dirkshorn Da 1 12.00
24-jan Sint Boys 1 Wiron 1 12.30 14.00
24-jan Texel `94 3 Wiron 3 9.45 12.00
Kantine Ploeg Dam
Bestuurs Dienst M- Engelhart
KLAVERJASSEN DE HARMONIE
Uitslag Harmonie
Van 15 januari 2010
A. Hartman 7230
A. van der Welle 7145
J. Bosma 7043
T. Veendrig 6832
T. Visser 6829
A. Kaan 6507
S. Goedkoop 6304
D. IJzer 6292
S. Wierenga 6138
P. Martens 6046
Poedel prijs
K. de Vries 5657
Volgende klaverjassen op
29 januari 2010
VV SUCCES
Wedstrijd 23 januari
Succes E1 - Wieringermeer E1 11.30 uur scheidsrechter: Merijn Kok
Terreindienst: Ton Cornellissen/René de Kort
Doelen: E1
Wij spelen zaterdag met Succes D1 een oefenwedstrijd (op kunstgras) tegen Westfriezen D1 in Zwaag. Aanvang wedstrijd 09.30 uur vertrek 08.00 uur.
Wedstrijdprogramma van zondag 24 januari
Bergen 1 - Succes 1 14.00 uur J. Kortekaas
Geel Zwart 2 - Succes 2 11.30 uur
Dirkshorn 2 - Succes 3 11.00 uur
Succes 4 -Watervogels 2 11.00 uur P. Singelenberg
Succes 5 -ConZelo 3 11.00 uur H. Hamstra
Succes Da1 = Vrij
Succes A1 - Dirkshorn A1 11.00 uur L. Wierenga
Succes B1 = Vrij
Succes B2 = Vrij
BREAK OUT BASKETBAL
BV Lely - Dames 80 - 8
US 7 - Heren 1 61 - 22
Aalsmeer - Heren 2 63 - 45
HBL Accountants - Mix U12 72 - 16
Hoppers - Mix U14-2 20 - 0 (reglementair wegens te laat aanwezig zijn)
Programma zaterdag 23 januari.
Sporthal Wieringen
Zaaldienst: Johan Krikke
16.00 uur Mix U12 - HBL Accountants
17.00 uur Mix U14-1 - Wiringherlant
17.15 uur Mix U14-2 - Rebound
18.30 uur Dames - US 5
18.30 uur Heren 2 - Anoeta
20.00 uur Heren 1 - BV Aalsmeer
ZVV FORMIDO
Programma
Vrijdag 22 januari
Sportcentre den Helder, veld A
20.00 uurHCSC 1 - Formido 1
Sportcentre den Helder, veld B
20.00 uurMTW 3 - Formido 2
21.40 uurWHVB 3 - Formido 3
uitslagen
Formido 2 - Old stars 8 2-6
Formido 3 - MTW 3 8-5
Formido - TZV 1-4 (dames)
uitslagen hoofdklasse
Old stars 3 - Formido 1 2-6
WGW 2 - De Ark 1 7-11
Noordkop 2 - BKC 1 6-9
WHVB 1 - Zeemacht 3 1-7
HCSC 1 - Telefonia 1 5-4
stand
1MSV Zeemacht 312-28
2Old Stars'77/Houtkooper Isolatie Techniek 311-22
3Telefonia/CMD Care 112-22
4BKC 112-19
5SV Noordkop/Reus Sport 112-19
6Formido Wieringen 112-18
7ZVV United 110-15
8FC De Ark/Jan Groot Keukenimport 111-14
9WGW'73/KSG 210-12
10FC OA Klink/De Harmonie 110-8
11WHVB 111-8
12SV Noordkop/Reus Sport 211-7
13HCSC 112-6
TONEGIDO
Hierbij de uitslagen van het afgelopen weekend 16 en 17 januari.
Recreanten 1 - JHC 12 - 03
D1 meisjes - HVS 1 00 - 03
C2 meisjes - St. George 3 14 - 06
C1 meisjes - Schagen 07 - 05
Con Zelo - E1 gemengd 03 - 09
Spartanen 2 - Dames 2 15 - 21
A2 meisjes - BKC 11 - 14
Heren 1 - LHV 28 - 32
Risdam Zebra’s - Heren 2 42 - 29
HCV - B1 meisjes 08 - 15
Westfriezen 1 - Dames 1 21 - 18
DTS 2 - A 1 meisjes 14 - 20
Hierij het programma voor het komend weekeinde.
Thuiswedstrijden 23 januari
Geen programma
Uitwedstrijden 23 januari
Geen programma
Thuiswedstrijden 24 januari
11.00 E1 gemengd - BKC 1 Chantal Marco Hoekstra
11.45 C2 meisjes - Zuidermeer 1 Joost Wendy en Mariska
12.30 Heren 2 - HCV ’90 NHV Piet Steigstra
Uitwedstrijden 24 januari
10.30 KSV 2 - B1 meisjes KSV Tineke Slaghekke
11.45 HVS 1 - A2 meisjes HVS Petra Doesburg
12.00 ZAP 5 - C1 jongens ZAP Wim Tijsen
13.30 UDSV - Heren 1 NHV Joost Bakker
Thuiswedstrijden 26 januari
20.00 Heren 1 - Wehave NHV Joost Bakker