Fleur in de strèèt
Uitgegeven op 05-06-2026 om 17:00 |
linkDÖRRUP - Oplettende lezertjes van Wieringernieuws hebben dit zeker opgemerkt: d’r wort flink skildert in de Hôôfdstrèèt. De broertjes Pranger en hun vrouwelijke secondanten : Jizzy en Kelly Sue zijn hard bezig. Girl Power!
De meisjes hebben ook al de suggestie gehoord of het geen idee is om een jaarkalender te maken met alle ondernemende dames van Dörrep erop. Welke fotograaf of fotografe pakt dit op?
Dirk staat er bij wijle wat vertwijfeld bij: wordt het met al die kleuren niet wat te wild? Maar deze deskundige schilders en schilderessen en de gemeente medewerkers vonden dit mooi staan. Dus indachtig zijn kleurenblindheid: neem het maar aan, hopelijk hoor je niet later dat er paars of rose op zit!
En de winkelaars roepen regelmatig naar boven op de stijger dat het prachtig wordt. “Wat gnapt t op!”
Het komt goed in het Green Paint Centre van Zwarte Dirk.
Foto's: Dirk Tijsen