Wieringers gaan avontuur aan tijdens Mega Run naar Spanje
Uitgegeven op 05-06-2026 om 09:00 |
linkWIERINGEN – Het begon met een borrel en een bijzonder idee. Olaf, Frank en Mark bedachten dat het geweldig zou zijn om mee te doen aan de Mega Run. Van een spontaan plan groeide het uit tot een echt avontuur, want op maandag 8 juni vertrekken zij richting Frankrijk voor de start van deze bijzondere rally.
Meedoen aan de Mega Run is niet zomaar iets. De deelnemers moeten beschikken over een auto van minimaal twintig jaar oud, met een aanschafwaarde van maximaal 1.000 euro. Uiteraard mag de auto helemaal naar eigen smaak worden opgeknapt en versierd. Daarnaast zijn een flinke dosis creativiteit, doorzettingsvermogen en gevoel voor avontuur onmisbaar.
De start van de Mega Run vindt plaats op camping Parc de la Brenne in Frankrijk. Het einddoel ligt ergens in Spanje, al weten de deelnemers vooraf nog niet precies waar zij zullen finishen. Iedere ochtend ontvangen zij een nieuwe route met aanwijzingen voor die dag. Pas onderweg wordt duidelijk waar het volgende eindpunt ligt, waar het feest plaatsvindt, waar een warme maaltijd klaarstaat en waar wordt overnacht.
Belangstellenden kunnen het avontuur van de drie Wieringers volgen via Instagram. Ook zijn donaties van harte welkom. Meer informatie hierover is te vinden op onderstaande flyer van de deelnemers.
Wieringernieuws wenst Olaf, Frank en Mark veel succes en vooral heel veel plezier tijdens hun bijzondere tocht naar Spanje.
