Informatieavond Hotel Waddenpoort in Den Oever
Uitgegeven op 02-06-2026 om 08:00 |
linkDEN OEVER – De ontwikkeling van Hotel Waddenpoort aan de Havenweg in Den Oever gaat een nieuwe fase in. Op donderdag 11 juni organiseren ontwikkelaar Dozy, WRK architecten en de gemeente Hollands Kroon een tweede informatie- en participatiebijeenkomst in sociaal-cultureel centrum Het Vikingschip.
Tijdens de bijeenkomst worden de nieuwste plannen voor het hotel gepresenteerd. Hotel Waddenpoort moet een belangrijk onderdeel worden van het toeristische transferium bij de entree van Den Oever en een nieuwe impuls geven aan recreatie en toerisme in het gebied.
De eerste participatiemarkt over het hotel en restaurant vond plaats in september 2023. Sindsdien zijn de reacties van omwonenden en andere belanghebbenden verwerkt en is het overleg met overheden en betrokken partijen voortgezet. Volgens de initiatiefnemers zijn daarbij grote stappen gezet in de verdere uitwerking van het plan.
Architect Benjamin Robichon van WRK architecten zal tijdens de avond toelichting geven op de voortgang van het project en de wijzigingen die in het ontwerp zijn aangebracht. Ook wordt het meest recente ontwerp van Hotel Waddenpoort in zijn landschappelijke omgeving gepresenteerd.
In de foyer van Het Vikingschip kunnen bezoekers voor en na de presentatie bekijken hoe het plan zich de afgelopen twee jaar heeft ontwikkeld. Daarnaast is er gelegenheid om de ontwerpen te bespreken met de initiatiefnemers, die benieuwd zijn naar de reacties en indrukken van bezoekers.
Hoewel de bijeenkomst in eerste instantie is bedoeld voor bewoners uit de directe omgeving, zijn alle geïnteresseerden van harte welkom.
De informatie- en participatiebijeenkomst vindt plaats op donderdag 11 juni in Het Vikingschip aan de Robbenoordstraat 11a in Den Oever. De inloop begint om 19.30 uur, waarna om 20.00 uur de presentatie van start gaat.
