Succes verliest ook van Dirkshorn
Uitgegeven op 15-05-2026 om 14:30 |
linkHIPPOLYTUSHOEF – De klad zit er aardig in bij v.v. Succes. Op Hemelvaartsdag verloor de ploeg van oefenmeester Larbi Loukou in eigen thuishaven met 1-2 van v.v. Dirkshorn.
Succes begon slap aan het duel. Direct na aftrap, binnen tien seconden, kreeg een Dirkshorn-speler vrije doortocht richting keeper Jesper Heijblok die eruit kwam en fraai redde.
Met een daverende knal schoot midvoor Pieter Mulder enkele minuten later een vrije trap langs de muur onhoudbaar in de verre hoek, 1-0.
Dirkshorn trok na deze tegenvaller meer en meer het initiatief naar zich toe. Resulterend in de gelijkmaker vlak voor rust. Slordigheid in de defensie werd genadeloos afgestraft door Mike Krijthe, 1-1.
Na de pauze hetzelfde spelbeeld. Een ploeterend Succes. Middenvelder Daan de Haan vergreep zich binnen de eigen zestien aan een tegenstander, en gedecideerd wees de arbiter naar de stip. Spits Wout Naber verschalkte Heijblok vanaf elf meter met een gortdroge panenka, 1-2
Met een aantal verse krachten (Jelle van der Bie viel sterk in; had eigenlijk een penalty moeten krijgen) poogde Succes de gelijkmaker te forceren, verkreeg het ook nog enkele mogelijkheden daartoe, maar de ploeg van coach Remy Zoer gaf de nipte voorsprong niet meer weg.
Zondag 17 mei a.s. speelt Succes andermaal aan de Belt. Dan is vanaf 14:00 uur Texel’94 de tegenstander.
Meijert Mulder gaf weer alles, maar had het geluk niet aan z’n zijde.
Bram Dekker gaat op avontuur.
De voorzitter en de hoofdsponsor delen in de malaise.
Tekst Derk Johansen, foto’s Petra Lont.