Haak- en breicafé
Uitgegeven op 02-11-2025 om 11:00 |
linkHIPPOLYTUSHOEF – Tijdens de Halloweenmarkt in de Hippolytuskerk was ook het Haak- en Breicafé aanwezig. Bezoekers konden er terecht voor handwerkboekjes, garen, brei- en haakpennen, borduurgaren en complete borduurpakketten. Er is nog wat over van de verkoop, dus wie iets moois zoekt, kan nog terecht.
Na Sint Maarten maken Sint en Piet hun opwachting, maar bij het Haak- en Breicafé blijven de handen lekker bezig. De grotere minifiguren op de foto zijn van vilt gemaakt. Deze keer geen workshop, maar gewoon gezellig doorgaan met eigen werk of misschien aan iets nieuws beginnen.
Het Haak- en Breicafé komt weer samen op donderdag 6 november in het Dorpshuis te Hippolytushoef (Kerkhofsteeg 2-4). Iedereen is welkom van 9.30 tot 11.30 uur. Kosten: € 5,00 per persoon, inclusief koffie of thee.
