Rotary Club Wieringerland organiseert zomerbijeenkomst
Uitgegeven op 08-09-2025 om 12:49 |
linkSLOOTDORP - Op woensdag 20 augustus was het de beurt aan Rotary Club Wieringerland om een avond te organiseren voor de Rotaryclubs uit de Noordkop. Deze bijeenkomsten zijn een mooie gelegenheid voor Rotary-leden om in een informele sfeer samen te komen, te netwerken en aandacht te vragen voor goede doelen.
Het was de tweede keer dat de bijeenkomst plaatsvond bij het ZCNK, eerder een paar jaar geleden in de winter en nu in de zomer. Ongeveer 65 Rotary-leden werden verwelkomd door voorzitter Iddo Bakker, die de avond opende met een korte introductie.
Daarna genoten de aanwezigen van een Chinees-Indonesische maaltijd, gevolgd door een presentatie van ZCNK-clublid Jan Bruinenberg, die hen meenam in de geheimen van de zweefvliegsport. Vervolgens werd de groep opgesplitst en kregen de deelnemers een rondleiding door het ZCNK-clubgebouw.
De avond werd afgesloten met een quiz, waarbij twee personen die de meeste vragen over zweefvliegen correct beantwoordden, een startbon voor een zweefvlucht wonnen. Het was al met al een geslaagde avond, waarbij leden niet alleen veel hebben geleerd, maar ook in een gezellige sfeer nieuwe contacten hebben gelegd of bestaande contacten hebben aangehaald.
Foto: aangeleverd