Wieringer Stratentoernooi bij Succes
Uitgegeven op 14-08-2025 om 09:30 |
linkHIPPOLYTUSHOEF - Op zaterdag 27 september 2025 organiseert voetbalvereniging Succes uit Hippolytushoef tijdens Burendag voor de tweede keer het Wieringer Stratenvoetbaltoernooi op het sportcomplex aan de Belterlaan. De vierde zaterdag van september is door Douwe Egberts al jaren benoemd tot Burendag. En wat is er mooier dan in datzelfde weekend, samen met sportieve buren uit de straat, een gezellig potje voetbal te spelen?
Inschrijven kan via toernooi@vvsucces.com.
Wedstrijden: half veld, 7 tegen 7
Team: minimaal 7 personen (6 spelers en 1 keeper)
Alle straten van Wieringen mogen zich inschrijven.
Fusies toegestaan: is een straat te klein voor een volledig team, dan mag worden gefuseerd met maximaal één andere straat. Dit dient bij de aanmelding te worden vermeld.
Aanmelden kan tot uiterlijk 13 september. Daarna stelt de organisatie het programma op en worden de deelnemers geïnformeerd.
Voor vragen kan contact worden opgenomen via toernooi@vvsucces.com.
Voetbalvereniging Succes hoopt op een prachtig sportief evenement. Straatteams worden uitgedaagd om zich in te schrijven, want wie weet wordt hun straat in 2025 gekroond tot de beste voetbalstraat van Wieringen.