Kermis voor iedereen
Uitgegeven op 31-07-2025 om 10:00 |
linkHIPPOLYTUSHOEF - De Dolle Bonte Molen heeft financiële steun ontvangen van het Iedereen kan Meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse Uitdaging. Deze steun stelt de organisatie in staat om mensen met een beperking op een verantwoorde en veilige manier te laten genieten van kermisplezier. Door aanpassingen te maken aan de attractie kunnen mensen met een beperking zoals rolstoelgebruikers en mensen met dementie nu ook van deze bijzondere ervaring genieten.
De Dolle Bonte Molen in Hippolytushoef
Als iemand met een beperking mee wil draaien in de Dolle Bonte Molen, zetten Peter en Mark van Hest de molen stil en bouwen deze waar nodig om, zodat ook deze mensen de volledige kermisbeleving ervaren. Tijdens deze stilstand komt er vanzelfsprekend geen geld binnen, want de molen draait dan niet. Daarnaast mag deze doelgroep gratis meedraaien. Ondanks dat het een hobbybedrijfje is, zijn inkomsten natuurlijk nodig om de molen te kunnen laten draaien. Het is een oude molen, dus het onderhoud brengt veel kosten met zich mee. Zo moet het dakzeil binnenkort vervangen worden. Door de bijdrage van het Iedereen kan Meedoen-fonds van Microsoft en de Hollands Kroonse Uitdaging wordt het voor de Dolle Bonte Molen makkelijker om aan hun missie te voldoen en het onderhoud te kunnen uitvoeren.
Mark en Peter van Hest brengen plezier voor iedereen met de Dolle Bonte Molen
Wieringernieuws betaalt het staangeld
In de geest van Henk-Jan Wittink betaalt Wieringernieuws ook dit jaar het staangeld van de Dolle Bonte Molen op de Wieringer Kermis. Dit jaar van donderdag 31 juli tot en met maandag 4 augustus in Hippolytushoef.
John Pops geniet van de Dolle Bonte Molen