Creatieve schilderles Neuro Grafische Art in Den Oever
Uitgegeven op 27-02-2025 om 06:42 |
link
DEN OEVER - Op zaterdag 22 maart 2025 organiseert Monique Bakker een schilderles Neuro Grafische Art in De Kapel aan de Gasthuisweg 52. Tijdens deze intuïtieve schilderworkshop staat het verwerken van persoonlijke thema's centraal.
De les start om 10:00 uur met een kopje koffie of thee, gevolgd door uitleg over de materialen. Deelnemers kiezen een persoonlijk thema, trekken een kaart of brengen een eigen situatie in als inspiratie. Vervolgens ontstaat een spel van lijnen en kleuren op acrylpapier, waarbij intuïtie de leidraad is.
De workshop duurt tot ongeveer 17:00 uur en kost € 75,-. Dit is inclusief materialen, koffie, thee, en een lunch met soep en stokbrood. Aanmelden kan tot 19 maart 2025 via
monartschilderen@gmail.com. Er is plek voor minimaal vijf en maximaal acht deelnemers. Het advies is om oude kleding te dragen, aangezien acrylverf na droging niet meer uitwasbaar is.