Inloophuis Medemblik online op wereldkankerdag
Uitgegeven op 03-02-2021 om 20:50 |
link
MEDEMBLIK - Donderdag is het Wereldkankerdag en hoewel Inloophuis Medemblik maar een beperk aantal gasten mogen ontvangen, is zij wel volop online aanwezig via een Life-Stream.
Alles staat in het teken van 'Zinvol leven' en Wereldkankerdag Zie ook
wereldkankerdag.nl.
Vanaf 9:00 tot 21:00 uur is Inloophuis Medemblik te vinden op Facebook, Twitter, Youtube maar ook op de voorpagina van het inloophuis met een life-Stream verbinding.
Overleven geldt helaas niet voor alle kankerpatiënten, maar we zien ook dat mensen hun leven toch nog een waardevolle kunnen inhoud geven in de tijd dat hen nog rest. 'Kwaliteit van leven' is dan het uitgaanspunt, zelfs als het betekent stoppen met behandeling.
Inloophuis Medemblik wil op deze dag, graag met gasten, met jou in gesprek (ook partners en kinderen zijn welkom), vooral met hen die een zinvolle bijdrage willen leveren over het omgaan met kanker. Ben jij zo iemand, en wil je hieraan bijdragen? Stuur dan even een berichtje naar
info@inloophuismedemblik.nl met je motivatie. Wellicht ontvang je dan een uitnodiging voor in de life-stream. Dit gaat overigens heel eenvoudig door een link aan te klikken die je krijgt toegestuurd. Vergeet niet je mailadres!!
Om 14:00 uur geeft Tonia van der Wal, Mindfulness therapeut, een workshop via ZOOM, die ook in de life-stream gaat. Je mag jezelf daar nog voor opgeven via
info@inloophuismedemblik.nl (let op er is maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar en het gaat life!).
's Avonds wordt het inloophuis verlicht in Blauw en Oranje, de kleuren van wereldkankerdag. Ook dat is online te zien!!
Ook de veiling van inloophuis Medemblik loopt dan af om 20:00 uur (zie
www.veiling.inloophuismedemblik.nl.
De life-stream is ook te bekijken op
www.inloophuismedemblik.nl.