UitslagenUitgegeven op 03-11-2021 om 13:20 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 6 november
Succes JO14-1 - Koedijk JO14-1 5 - O
Succes JO12-1 - Wieringermeer JO12-1 6 - 9
Succes JO15-1 - ZAP JO15-2 2 - O
Succes JO11-2 - Schagen United JO11-8 5 - 2
Succes MO13-1 - Jong Holland MO13-2 9 - O
FC Den Helder JO13-2 - Succes JO13-1 4 - 2
Schagen United JO11-4 - Succes JO11-1 1 - 4
Wieringermeer MO11-1 - Succes MO11-1 12 - O
Zondag 7 november:
Succes 7 - Kaagvogels 2 4 - 1
Succes 2 - Hugo Boys 2 O - O
Succes JO17-1 - Dynamo JO17-1 5 - O
Succes 4 - DWOW 3 4 - O
Succes 1 - VZV 1 12 - O
Succes JO19-2 - VIOS JO19-2 1 - 5
JVC 4 - Succes 6 3 - 1
Nieuwe Niedorp JO19-1 - Succes JO19-1 1 - 1O
Always Forward JO17-1 - Succes JO17-2 niet bekend
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Basketbal Break Out '88Break Out '88 Mix U18 - BC Apollo 4 21 – 32
Break Out '88 Dames U16 - De Hoppers 75 – 11
Break Out '88 Heren 1 - BC Apollo 7 49 – 6O
Break Out '88 Heren 2 - Old Birds 49 – 44
Zaalvoetbal SuccesSparta '67 Da1 - Succes/Autobedr.Verfaille Da1 afgelast
Vios '79 9 - Succes/La Dolce Vita 6 3 - 6
Vios '79 1O - Succes/Burghout Design 5 6 - 3
Succes/De Kasteleen 7 - A&M ICT Beheer 1 9 - 2
Succes/S.de Koning JO19-1 - Salao '85/Regiob JO19-1 1 - 9
Succes/Autobedrijf Klein 2 - Kapsalon Bibop 1 4 - 2
Succes/Oceanwide 4 - CV Wieringermeer 1 5 - 3
Piet Pann 1 - Succes/Smid-Tante Pietje 1 2 - 1
A&M ICT Beheer 3 - Succes/Kaan Transport 8 3 - 4
Sparta '67 Da2 - Succes/Café Waddenzee Da2 1 - 7
Succes/Mondz.Mid. ACW Da3 - Sparta '67 Da5 2 - 1
Succes/Install.Smit JO19-2 - Rijsch.Schutte/LTD JO19-1 2 - 1
Succes/Bouwb.H.Kroon JO17-2 - DWOW JO17-2 1 - 1
Zeemacht 4 - Succes/ASW Wieringen 3 4 – 6
Dartclub WieringenDinsdag 2 november - Clubkampioenschap:
Alex Grooten - Arjan Schouten 1 – 3
André de Vries - Kelvin Iz 3 - O
Andries van Bodegom - Robert Beer 3 - 1
Arjan Schouten - Theo de Reus 3 - O
Bart Kaan - Fedor Keijzer 3 - O
Dave Gangelhof - Wim Harms 3 - 1
Jerry Korderijnk - Jurgen Brand 3 - O
Marco van Buuren - Pieter Rozenhart 1 - 3
Peter den Broeder - Kevin Gijzen O - 3
Pieter Scheltus - Béla Reis 3 - O
René Sloothaak - Dammy Wehrman O - 3
Alex Grooten - Wim Harms 2 - 3
André de Vries - René Sloothaak 2 - 3
Bart Kaan - Kelvin Iz 3 - O
Dammy Wehrman - Pieter Scheltus 3 - O
Dave Gangelhof - Jerry Korderijnk 3 - 2
Fedor Keijzer - Béla Reis 3 - 2
Jochem de Haan - Marco van Buuren O - 3
Jochem de Haan - Simon Kooij 2 - 3
Jurgen Brand - Niels Kuiper O - 3
Kevin Gijzen - Andries van Bodegom 3 - 1
Pieter Rozenhart - Robert Beer 3 - O
Theo de Reus - Simon Kooij O - 3
Béla Reis - Niels Kuiper 3 - 2
Peter den Broeder – Alex Grooten O – 3
Hoogste finish: Dave Gangelhof 118 - 180'ers: Arjan Schouten (1), Andries van Bodegom (1), Dave Gangelhof (1) en Kevin Gijzen (1)
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 2 november Totaal over Hoogste
14 spellen score
1. Ineke Wagemaker 1585 128
2. Rens v.d Berg 15O8 14O
3. Geert Snakenborg 15O5 144
4. Oktje Staats 1424 124
5. Karina Roet 14O8 121
6. Greet Wijnvoort 138O 12O
7. Alie Hendrikse 1364 112
8. Trudie Kuik 136O 122
9. Jannie v.Teulingen 1346 122
1O. Hieke Koning 13O8 125
11. Wies Breet 1212 1O4
12. Lies Noorlander 1O67 1O7
13. Nel Neidhöfer 1O8O 92
14. Thea Meilink 978 1O5
15. Cor Boonacker 978 97