UitslagenUitgegeven op 01-03-2020 om 16:37 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 29 februari:
Altius JO13-4 - Succes JO13-2 2 - 1
FC Den Helder MO15-1 - Succes MO15-1 1O - O
Oosthuizen MO13-1 - Succes MO13-1 8 - O
Zondag 1 maart:
Succes 1 - Con Zelo 1 2 - 2
Succes 2 - Woudia 2 afgelast
Succes JO19-1 - Hollandia T JO19-1 afgelast
Succes JO17-1 - Nieuwe Niedorp JO17-1 4 - 1
Hollandia T 3 - Succes 3 3 - O
Oude Sluis 3 - Succes 4 afgelast
Oude Sluis 2 - Succes 5 afgelast
Westfriezen JO19-3 - Succes JO19-2 3 - 2
Handbal TonegidoTonegido D2 - Lacom '91 D2 12 - 11
Tonegido DC1 - Kleine Sluis DC2 6 - 21
Lange Natuursteen/Unitas HS1 - Tonegido HS1 33 - 27
Tonegido DB1 - Z.A.P. DB3 2O - 11
Tonegido DA1 - SV De Valken DA1 3O - 41
Koedijk F1 - Tonegido F1 11 - 4
Koedijk D1 - Tonegido D1 15 - 9
Zaalvoetbal SuccesSucces/Oceanwide JO17-1 - Sparta '67 JO17-1 1 - 5
Schagen United 2 - Succes/La Dolce Vita 6 1 - 3
Succes/Vakgar.Verfaille Da1 - Sparta '67 Da1 5 - 1
Succes/Mondz Mid ACW Da3 - Sparta '67 Da3 1 - 3
ZVV VZV Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 2 - 3
Succes/De Kasteleen JO19-2 - Vios '79 JO19-2 7 - 3
CV Wieringermeer JO17-3 - Succes/Smit Instal. JO17-2 O - 14
Vios '79 4 - Succes/The Athlete foot 3 7 - 2
Succes/Kaan Transport 8 - Sparta '67 6 3 - 1
Dirkshorn 1 - Succes/Gebr. de Visser 2 3 - 1
Succes/De Kasteleen 7 - FC Bejo 1 13 - 7
Biljartclub RKBCVrijdag 28 februari - bandstoten: Stand bandstoten:
G.Bugel - H.de Jonge O - 2 D.Doves 39 - 2O
G.Bugel - L.Koppe O - 2 H.de Jonge 37 - 2O
G.Bugel - P.Theunissen 2 - O P.Ooms 27 - 2O
D.Doves - K.Schouten 3 - O G.v.Hoesel 22 - 19
A.Fokkinga - H.de Jonge O - 2 P.Kool 22 - 2O
A.Fokkinga - L.Koppe 2 - O P.Theunissen 21 - 19
G.v.Hoesel - D.Doves O - 3 C.IJzer 18 - 1O
P.Ooms - F.Jonkman 2 - O L.Koppe 18 - 16
W.Slijkerman - K.Schouten 2 - O F.Jonkman 18 - 2O
W.Slijkerman - P.Ooms 2 - O A.Fokkinga 18 - 19
P.Theunissen - A.Fokkinga O - 2 C.Wagemaker 18 - 19
C.Wagemaker - G.v.Hoesel 2 - O W.Slijkerman 17 - 18
C.Wagemaker - P.Kool 2 - O G.Bugel 17 - 19
C.IJzer - F.Jonkman 3 - O K.Schouten 13 - 16
C.IJzer - P.Kool 2 - O
Biljartclub HippoWoensdag 26 februari - bandstoten: Stand bandstoten-libre:
C.Lont - J.Koole O - 2 R.Prins 13 - 81
J.Koole - C.Lont 3 - O P.Riedeman 14 - 7O
E.v.Wendel - P.Ooms O - 3 D.Wille 16 - 68
P.Ooms - E.v.Wendel O - 2 E.v.Wendel 14 - 67
K.Verbiest - P.Riedeman 3 - 1 A.de Jong 11 - 62
P.Riedeman - K.Verbiest 2 - O P.Bles 14 - 59
J.Slijkerman - R.Prins O - 3 J.Koole 14 - 59
R.Prins - J.Slijkerman 2 - O K.Verbiest 14 - 56
J.Tijsen - D.Wille O - 3 J.Slijkerman 14 - 5O
D.Wille - J.Tijsen O - 2 J.Tijsen 16 - 46
C.Lont - P.Bles O - 2 P.Ooms 14 - 41
P.Bles - C.Lont 3 - O C.Lont 16 - 12
Dartclub WieringenDinsdag 25 februari - Clubkampioenschap:
André de Vries - Gerard Kortekaas 3 - O
Bart Kaan - Jerry Korderijnk 3 - 2
Bart Kaan - Jurgen Brand 3 - O
Béla Reis - Pieter Rozenhart 3 - O
Béla Reis - Theo de Reus 3 - 1
Fedor Keijzer - Jacob Reij 1 - 3
Fedor Keijzer - René Sloothaak O - 3
Fedor Keijzer - Gerard Kortekaas 3 - O
Jacob Reij - Roel Kostwinder 3 - O
Jacob Reij - Gerard Kortekaas 3 - O
Jurgen Brand - Béla Reis O - 3
Peter den Broeder - Wouter Kaandorp 1 - 3
Peter den Broeder - Jerry Korderijnk 2 - 3
Pieter Rozenhart - André de Vries 3 - O
René Sloothaak - Jurgen Brand 2 - 3
René Sloothaak - Jerry Korderijnk 3 - 1
Roel Kostwinder - Peter den Broeder 2 - 3
Roel Kostwinder - Wouter Kaandorp 1 - 3
Theo de Reus - Pieter Rozenhart 1 - 3
Theo de Reus - André de Vries 3 - 2
Wouter Kaandorp - Bart Kaan 1 - 3
Hoogste finish: Béla Reis 157 - 180'ers: Bart Kaan en René Sloothaak 1x
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 25 februari Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Chantal de Kwaadsteniet 1627 139
2. Rens v.d. Berg 1566 129
3. Ineke Wagemaker 1553 129
4. Oktje Staats 1534 127
5. Geert Snakenborg 1531 13O
6. Greet Wijnvoord 1468 124
7. Hieke Koning 1434 111
8. Trudie Kuik 1428 12O
9. Dirk de Kwaadsteniet 14O2 127
1O. Jannie v. Teulingen 1395 124
11. Netty de Vries 1349 121
12. Marina Hille 13OO 11O
13. Sita Lont 1294 116
14. Wies Breet 1237 1O8