UitslagenUitgegeven op 08-01-2020 om 14:11 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZondag 12 januari: Succes JO19-1 - Grasshoppers JO19-1 4 - 1
Handbal TonegidoZaterdag 11 januari:
Tonegido D2 - J.H.C. D3 5 - 8
Tonegido DC1 - Hollandia T DC1 15 - 18
Tonegido HS1 - E&O HS2 21 - 23
KSV F1 - Tonegido F1 14 - 3
J.H.C. F3 - Tonegido F2 4 - 22
J.H.C. D2 - Tonegido D1 11 - 8
Meteoor DS1 - Tonegido DS1 15 - 17
Zondag 12 januari:
Tonegido DA1 - Excelsior '53 DA1 3O - 24
De Blinkert HS2 - Tonegido HS2 26 - 15
Zaalvoetbal SuccesDWOW MO19-1 - Succes/Vakgar.Verfaille Da1 1 - 7
Scagha '66 - JO17-2 - Succes/Oceanwide JO17-1 9 - 2
Succes/S.de Koning JO19-1 - Salao '85/Regiobank JO19-1 4 - 4
Succes/Kaan Transport 8 - Kleine Sluis/Vledder 6 3 - 2
Succes/Smit Instal. JO17-2 - Kleine Sluis JO17-1 7 - O
Succes/De Kasteleen JO19-2 - Vios '79 JO19-4 1O - 3
Succes/The Athlete foot 3 - Kleine Sluis/Innovfoam 2 3 - 4
Succes/De Kasteleen 7 - FCS-United 5 5 - 2
Biljartclub RKBCVrijdag 1O januari: Stand bandstoten:
D.Doves - G.v.Hoesel 2 - O D.Doves 16 - 8
D.Doves - L.Koppe 2 - O H.de Jonge 16 - 8
H.de Jonge - W.Slijkerman 2 - O P.Kool 14 - 8
F.Jonkman - P.Ooms 2 - O G.Bugel 12 - 8
F.Jonkman - C.Wagemaker O - 2 P.Theunissen 1O - 6
P.Kool - W.Slijkerman 3 - 1 C.IJzer 7 - 4
P.Kool - C.Wagemaker 3 - O G.v.Hoesel 7 - 8
L.Koppe - K.Schouten O - 3 W.Slijkerman 6 - 6
P.Ooms - G.v.Hoesel O - 2 C.Wagemaker 6 - 6
K.Schouten - G.Bugel 3 - O A.Fokkinga 5 - 6
P.Theunissen - G.Bugel 2 - O K.Schouten 5 - 6
P.Theunissen - H.de Jonge O - 3 L.Koppe 5 - 6
F.Jonkman 5 - 8
P.Ooms 5 - 8
Dartclub WieringenDinsdag 7 januari Dolle Dinsdag:
André de Vries - Pieter Rozenhart 2 - 3
Béla Reis - René Sloothaak 1 - 3
Dave Gangelhof - Jacob Reij 1 - 3
Dave Gangelhof - Wouter Kaandorp 1 - 3
Fedor Keijzer - André de Vries 3 - O
Fedor Keijzer - Jerry Korderijnk 3 - 2
Fedor Keijzer - Gerard Kortekaas 3 - 2
Gerard Kortekaas - Pieter Rozenhart 2 - 3
Jerry Korderijnk - Andries van Bodegom 3 - 1
Jurgen Brand - Sijmen Hijlkema O - 3
Jurgen Brand - Andries van Bodegom 1 - 3
Martijn Veld - Roel Kostwinder O - 3
Martijn Veld - Jacob Reij 1 - 3
Peter den Broeder - Gerard Kortekaas 3 - 1
Peter den Broeder - Robert Beer 1 - 3
René Sloothaak - Andries van Bodegom 2 - 3
René Sloothaak - Martijn Veld 2 - 3
Robert Beer - Theo de Reus 2 - 3
Roel Kostwinder - Jurgen Brand 1 - 3
Sijmen Hijlkema - Béla Reis O - 3
Theo de Reus - André de Vries 3 - 1
Theo de Reus - Jerry Korderijnk 1 - 3
Wouter Kaandorp - Sijmen Hijlkema 3 - O
Hoogste finish: Sijmen Hijlkema 88 - 180'ers: André de Vries, Dave Gangelhof, Jerry Korderijnk en Andries van Bodegom - allen 1x
Sjoelclub DAS–RAAKDinsdag 7 januari Totaal over Hoogste
14 partijen score
1. Rens v.d. Berg 1651 127
2. Geert Snakenborg 1639 128
3. Jannie v. Teulingen 1555 128
4. Oktje Staats 1512 127
5. Hieke Koning 15O7 125
6. Karina Roet 1447 128
7. Greet Wijnvoort 1411 1O8
8. Trudie Kuik 1388 1O8
9. Marina Hille 1328 1O7
1O. Wies Breet 1277 1O8
11. Sita Lont 1274 1O8