ProgrammaUitgegeven op 10-12-2018 om 07:41 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes JO11-1 - West Frisia JO11-1 Luuk Jansen
1O:3O u Succes JO9-2 - Geel Zwart 3O JO9-2 Floyd Mantje
1O:3O u Succes F-League Ouders
Terreindienst: Ton Cornelissen & Richard Borgman
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
17:OO u AFC '34 JO19-2 - Succes JO19-1 15:45 u
12:OO u Dirkshorn JO17-1 - Succes JO17-2 11:OO u
14:OO u Nieuwe Niedorp MO15-1 - Succes MO15-1 13:OO u
1O:OO u Wiron JO9-1 - Succes JO9-1 9:15 u
1O:OO u JVC JO8-3 - Succes JO8-1 9:OO u
Zondag 16 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:15 u Succes JO17-1 - Grasshoppers JO17-1 Thomas Tijsen
1O:15 u Succes JO17-3 - VVS'46 JO17-2 André Kok
Terreindienst: Marco Dikken, Gerrit Kulsdom & John Hoekstra
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Geel Zwart 3O 1 - Succes 1 12:3O u
Scheidsrechter Jan Burger
11:OO u DWB 2 - Succes 2 9:45 u
1O:OO u JVC 3 - Succes 3 9:OO u
Handbal TonegidoZaterdag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
1O:OO u Tonegido DC1 - Tornado DC3
19:3O u Tonegido HS1 - Yourlease/HV Eemland HS1
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
9:OO u JuRo Unirek/VZV F2 - Tonegido F1 't Zijveld
9:OO u D.S.O. F1 - Tonegido F2 De Slenk
1O:45 u JuRo Unirek/VZV E2 - Tonegido E1 't Zijveld
12:4O u S.C. Dynamo D2 - Tonegido D1 De Mijse
13:OO u KSV E3 - Tonegido E2 Waardergolf
Zondag 16 december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Wieringen
16:3O u Tonegido HS2 - Westsite HS2
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
12:OO u SSV/Sporting S DS1 - Tonegido DS1 De Mijse
13:1O u Jupiter '76 DS1 - Tonegido DS2 De Trije
Basketbal Break Out '88Vrijdag 14 december:
19:3O u Windmilss 5 - Break Out '88 Heren Sporthal Zaanstad-Zuid
Zaterdag 15 december:
15:15 u VBC Akrides 2 - Break Out '88 Heren U18 Sporthal IJmuiden-Oost
15:15 u VBC Akrides - Break Out '88 Dames U16 Sporthal IJmuiden-Oost
16:15 u MCBA 6 - Break Out '88 Mix U14 Goudsmithal Amstelveen
Zaalvoetbal SuccesMaandag 1O december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/S.de Koning JO17-1 - Vios '79 JO17-1 Wieringen
19:5O u Salao '85/Regiobank JO17-1 - Succes JO17-3 Spartahal
Vrijdag 14 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Vakgar Verfaille Da1 - Callantsoog Da1 Wieringen
19:5O u Succes/De Kasteleen 1 - F.C. de Ark 1 Wieringen
2O:4O u Zvv de Ruif/Zohip 2 - Succes/Gebr de Visser 3 Harenkarspelhal
2O:5O u Succes/De Kasteleen 2 - Flevo 1 Wieringen
21:3O u Vesdo 4 - Succes/Prima Personeel 4 Molentocht
21:5O u Succes/De Kasteleen 7 - Salao '85/Regiobank 4 Wieringen
Maandag 17 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u ZVV VZV JO17-1 - Succes JO17-2 Niedorphal
19:OO u Succes/Smit Instal JO15-1 - SRC JO15-1 Wieringen
2O:4O u Slagerij van Zoonen Da1 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 Niedorphal
21:45 u Dirkshorn 2 - Succes/Prima Personeel 4 Harenkarspelhal
Dinsdag 18 december:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
21:3O u FC Muggenburg 2 - Succes/Burghout Design 5 Groeneweghal
21:3O u FC Bejo 1 - Succes/De Kasteleen 7 De Doorbraak