UitslagenUitgegeven op 14-04-2018 om 10:53 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesWoensdag 11 april:
Succes JO1O-1 - West Frisia JO1O-1 2 - 5
Donderdag 12 april:
Succes JO15-1 - Hollandia T JO15-1 4 - 1
Zaterdag 14 april:
Succes JO11-3 - Con Zelo JO11-1 2 - 1O
Succes JO1O-1 - AFC 34 JO1O-3 5 - O
Succes JO1O-3 - Kolping Boys JO1O-6 2 - 6
Succes JO8-1 - Dirkshorn JO8-1 4 - 6
Succes JO13-1 - Medemblik JO13-2 5 - O
Succes JO11-1 - Kaagvogels JO11-1 2 - 3
Succes MO13-1 - ALC MO13-1 1 - 4
Succes JO14-2 - Winkel JO14-1 3 - 5
Succes MO15-1 - DWOW MO15-1 O - 2
Nieuwe Niedorp JO15-1 - Succes JO15-1 3 - 3
HCSC JO15-2 - Succes JO15-2 1 - 1
FC Den Helder JO14-1 - Succes JO14-1 3 - O
Vitesse 22 JO12-2 - Succes JO12-1 3 - 4
Kleine Sluis JO11-4G - Succes JO11-2 1 - 6
Winkel JO1O-1 - Succes JO1O-2 5 - 2
Kleine Sluis JO1O-3 - Succes JO1O-4 O - 14
LSVV JO9-3 - Succes JO9-1 6 - 1
Nieuwe Niedorp MO17-1 - Succes MO17-1 4 - 2
Zondag 15 april:
Succes 2 - Schagen 2 2 - O
Succes 3 - De Zouaven 3 2 - 3
Succes 4 - Flevo 2 O - 3
Succes 5 - Kaagvogels 2 5 - 6
Succes JO17-1 - ALC JO17-1 1 - 1
Succes JO17-2 - Purmersteijn JO17-5 1 - 7
SRC 1 - Succes 1 3 - 2
Wieringerwaard 2 - Succes 6 2 - O
Victoria O JO19-1 - Succes JO19-1 2 - 2
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal WironZaterdag 14 april:
Wiron JO13-1 - Callantsoog JO13-1 2 - 4
Wiron JO11-1 - JVC JO11-3 3 - O
ST Schagen/SRC JO1O-8 - Wiron JO1O-1 9 - 2
Wiron JO9-1 - HCSC JO9-3 2 - 4
Schagen JO8-3 - Wiron JO8-1 2 - 12
RKEDO MO15-2 - Wiron MO15-1 1 - 4
RKEDO MO13-2 - Wiron MO13-1 3 - 2
Zondag 15 april:
Wiron 1 - HOSV 1 9 - 1
ZAP 5 - Wiron 2 2 - 1
Wiron VR1 - ZAP VR1 4 - 1
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoMaandag 9 april:
D.S.O. DMW1 - Tonegido DMW2 13 - 6
Dinsdag 1O april:
Tonegido DS1 - Tornado DS2 19 - 18
Woensdag 11 april:
Tonegido DMW1 - Tornado DMW1 9 - 15
Zaterdag 14 april:
Tonegido E1 - Koedijk E1 1O - 6
Tornado E2 - Tonegido E2 8 - 1
Tornado D2 - Tonegido D1 12 - 5
Tonegido DC2 - D.E.S. DC1 21 - 1O
Tonegido DC1 - S.C. Dynamo DC1 18 - 17
Zondag 15 april:
Tonegido DB1 - Tornado DB2 1O - 5
Tonegido DS2 - Vrone DS2 12 - 12
Tonegido HS2 - Lelystad HS1 19 - 3O
Basketbal Break Out '88Mu18 Break Out - Blue Stars 38 - 54
Vu16 Break Out - The Challengers 43 - 37
Dames Break Out - The Lions 27 - 42
Heren Break Out - Hillegom '85 49 – 76
Benjaminstoernooi (U8-U1O)
HBC - Break Out 18 - 25
Den Helder 2 - Break Out 14 - 18
Noordkop - Break Out 18 - 2O
Zaalvoetbal SuccesSucces/S de Koning JO17-2 - Van Geelen JO17-1 1O - 4
Succes/De Kasteleen 7 - Sint Boys/Girls 2 6 - 2
Succes/Gebr de Visser 3 - De Ruif 3 3 - O (BNO)
Vesdo JO17-1 - Succes/Athlete's Foot JO17-1 3 - 7
FCS-United 1 - Succes/De Kasteleen 2 3 - 4
ZVV Nieuwe Niedorp Da3 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 O - 1
Kaagvogels 2 - Succes/Kaan Transport 8 5 - 7
ZVV VZV Da3 - Succes/Café Waddenzee Da2 O - 1
Succes/Smit Inst. JO15-2 - Scagha '66 JO15-2 O - 6
Sparta '67 2 - Succes/Gebr de Visser 3 2 - 3
Biljartclub HippoWoensdag 11 april: Stand bandstoten:
A.de Waard - J.Tijsen 2 - O P.Riedeman 8 - 19
J.Tijsen - A.de Waard 2 - O J.Koole 8 - 14
E.v.Wendel - J.Koole O - 2 J.Tijsen 8 - 12
J.Koole - E.v.Wendel 3 - O A.de Jong 6 - 1O
K.Verbiest - P.Riedeman O - 3 D.Wille 8 - 8
P.Riedeman - K.Verbiest 3 - O K.Verbiest 8 - 8
A.de Jong - J.Metselaar O - 2 C.Lont 8 - 7
J.Metselaar - A.de Jong O - 3 J.Slijkerman 8 - 7
D.Wille - J.Slijkerman O - 3 E.v.Wendel 8 - 6
J.Slijkerman - D.Wille O - 2 A.de Waard 6 - 5
C.Lont - P.Ooms O - 2 P.Ooms 8 - 5
P.Ooms - C.Lont O - 2 J.Metselaar 8 - 4
Dartclub WieringenDinsdag 1O april:
Dave Gangelhof - Andries van Bodegom 1 - 3
Gerard Kortekaas - Andries van Bodegom O - 3
Jacob Reij - Robert Beer 3 - O
Jerry Korderijnk - André de Vries 3 - O
Peter den Broeder - Jacob Reij O - 3
Pieter Rozenhart - Dave Gangelhof 2 - 3
Pieter Rozenhart - Jacob Reij O - 3
Pieter Scheltus - André de Vries 3 - 2
Pieter Scheltus - Gerard Kortekaas 3 - O
Raymond Huizing - André de Vries 3 - 2
Raymond Huizing - Peter Hijlkema 3 - 2
René Sloothaak - Peter den Broeder 2 - 3
René Sloothaak - Jerry Korderijnk 3 - 2
Robert Beer - Andries van Bodegom O - 3
Robert Beer - Fedor Keijzer 1 - 3
Sander Reij - Peter Hijlkema O - 3
Sander Reij - Fedor Keijzer O - 3
Theo de Reus - Pieter Scheltus 1 - 3
Theo de Reus - René Sloothaak 1 - 3
Hoogste finish: Dave Gangelhof 129 - 180'ers: Andries van Bodegom 1x
Op 7 april as organiseerde Dartclub Wieringen een koppeltoernooi in het Dorpshuis Hippolytushoef.
11 koppels gingen de strijd met elkaar aan. Na de poulefase werd in een knockout systeem de winnaar bepaald. Het koppel Kelvin Iz - Kevin Harms was in de finale tegen Bart Kaan en Fedor Keijzer de betere.
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 1O april Score over Hoogste
14 partijen worp
1. Ineke Wagemaker 162O 14O
2. Rens v.d. Berg 1617 128
3. Hieke Koning 1479 123
4. Monique Pol 1462 123
5. Greet Wijnvoord 1442 12O
6. Jannie v. Teulingen 1428 124
7. Oktje Staats 1371 1O8
8. Dieuw Zwanink 1245 1O7
9. Wies Breet 1227 1O9