UitslagenUitgegeven op 08-04-2018 om 10:59 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesVrijdag 6 april:
FC Uitgeest 35+ 2 - Succes 35+ 1 1 - 1
Succes 35+ 1 - Medemblik 35+ 1 O - 1
Succes 35+ 1 - Krommenie 35+ 2 1 - 3
Zaterdag 7 april:
Succes JO12-1 - SVW 27 JO12-2 8 - 3
Succes JO1O-2 - JVC JO1O-3 2 - 14
Succes JO1O-4 - Succes JO1O-3 9 - 3
Succes JO9-1 - Kaagvogels JO9-1 2 - 5
Succes JO14-1 - De Blokkers JO14-2 1 - 2
Succes JO11-2 - AGSV JO11-1 4 - 5
Succes MO17-1 - Wieringermeer MO17-1 2 - 2
Succes JO15-2 - Oosterend JO15-1G O - 3
Succes JO15-1 - Victoria O JO15-1 3 - 3
SVW 27 JO14-3 - Succes JO14-2 1 - 3
ST Sint Boys/Vesdo JO13-1 - Succes JO13-1 4 - 2
Winkel JO11-1 - Succes JO11-1 4 - 1
Zeevogels JO11-1 - Succes JO11-3 4 - 7
SVW 27 JO1O-2 - Succes JO1O-1 3 - 2
JVC JO8-3 - Succes JO8-1 7 - 1
Berkhout MO15-2 - Succes MO15-1 2 - O
Victoria O MO13-1 - Succes MO13-1 2 - 2
Zondag 8 april:
Succes 6 - Callantsoog 3 3 - 2
Succes JO19-1 - Texel 94 JO19-1 3 - 1
Succes 1 - Vesdo 1 5 - O
De Koog 2 - Succes 2 3 - 3
Apollo 68 2 - Succes 3 3 - O
Hugo Boys 3 - Succes 4 2 - 5
DWOW 4 - Succes 5 12 - O
KSV JO17-1 - Succes JO17-1 2 - 9
Strandvogels JO17-1 - Succes JO17-2 11 - O
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal WironZaterdag 7 april:
Always Forward JO19-2 - Wiron JO19-1 O - 1
Wiron JO15-1 - Texel 94 JO15-2 2 - 2
Wieringermeer JO13-1 - Wiron JO13-1 4 - O
ZAP JO11-4 - Wiron JO11-1 1 - 8
Wiron JO1O-1 - DWOW JO1O-2 13 - 3
Nieuwe Niedorp JO9-3 - Wiron JO9-1 6 - 9
Wiron JO8-1 - Nieuwe Niedorp JO8-1 5 - 7
Wiron MO15-1 - Schagen MO15-1 1 - 2
Wiron MO13-1 - DTS MO13-1 1 - 3
Zondag 8 april:
Kaagvogels 1 - Wiron 1 1 - 1
Wiron 2 - Oudesluis 2 O - 3
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 5e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Handbal TonegidoZaterdag 7 april:
Vrone F1 - Tonegido F1 17 - 6
Tonegido E2 - Schagen E4 5 - 8
Z.A.P. DC3 - Tonegido DC2 5 - 8
Maedilon/V.Z.V. HS1 - Tonegido HS1 13 - 2O
Zondag 8 april:
Vrone E2 - Tonegido E1 12 - 6
D.S.O. DC2 - Tonegido DC1 13 - 23
Hugo Girls DB1 - Tonegido DB1 16 - 18
D.T.S. '48 DS2 - Tonegido DS2 18 - 15
Berdos DS1 - Tonegido DS1 12 - 13
ASC'91 HS1 - Tonegido HS2 19 - 18
Basketbal Break Out '88Mu18 The Challengers – Break Out 49 - 26
Dames Killa Beez – Break Out 2O - O
Heren BV Early Bird – Break Out 74 - 41
Vu16 Landslake Lions – Break Out 54 - 25
U12 Break Out - De Hoppers 32 – 21 Kampioen!
Hengelsportvereniging WieringenZondag 8 april - 1e competitie wedstrijd witvis:
1 N.v/d Vondervoort 111OO gram 5 M.Korf 32OO gram
2 E.Metz 89OO gram 6 P.den Broeder 14OO gram
3 G.Veger 66OO gram 7 R.Beer 2OO gram
4 R.Cruiming 57OO gram
Zaalvoetbal SuccesSRC 3 - Succes/De Kasteleen 7 7 - 2
Succes/Athlete's Foot JO17-1 - De Ruif/Zohip JO17-1 6 - 2
Succes/Prima Personeel 4 - ZVV Nieuwe Niedorp 5 1 - 6
Succes/Kaan Transport 8 - Callantsoog 3 - O (BNO)
ZVV Nieuwe Niedorp 2 - Succes/Gebr de Visser 3 4 - 6
Pellor 2 - Succes/De Kasteleen 1 2 - 3
Succes/Café Waddenzee Da2 - Vesdo Da2 4 - 5
Succes/De Kasteleen 2 - FCS-United 1 3 - 2
Biljartclub HippoWoensdag 4 april: Stand bandstoten:
K.Verbiest - J.Tijsen 2 - O P.Riedeman 6 - 13
J.Tijsen - K.Verbiest 2 - O R.Prins 4 - 9
A.de Jong - J.Slijkerman 2 - O J.Koole 6 - 9
J.Slijkerman - A.de Jong O - 3 J.Tijsen 6 - 8
A.de Waard - E.v.Wendel 3 - O K.Verbiest 6 - 8
E.v.Wendel - A.de Waard 3 - O A.de Jong 4 - 7
P.Riedeman - J.Metselaar 3 - O E.v.Wendel 6 - 6
J.Metselaar - P.Riedeman 2 - O D.Wille 6 - 6
J.Koole - P.Ooms O - 3 A.de Waard 4 - 5
P.Ooms - J.Koole O - 2 C.Lont 6 - 5
C.Lont - D.Wille O - 2 J.Slijkerman 6 - 4
D.Wille - C.Lont 2 - O P.Ooms 6 - 3
J.Metselaar 6 - 2
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 3 april Score over Hoogste
14 partijen worp
1. Rens v.d. Berg 1627 14O
2. Ineke Wagemaker 1532 128
3. Hieke Koning 1498 124
4. Oktje Staats 1496 128
5. Greet Wijnvoord 1418 113
6. Monique Pol 1386 127
7. Jannie v. Teulingen 137O 13O
8. Wies Breet 1334 1O8
9. Dieuw Zwanink 13O2 1O8