ProgrammaUitgegeven op 05-02-2018 om 08:01 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 1O februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
11:3O u Succes JO12-1 - Reiger Boys JO12-3 Tijmen Lont
11:3O u Succes JO14-1 - LSVV JO14-1 Thijs van Eerden
11:3O u Succes MO17-1 - FC Den Helder MO17-1 Peter Singelenberg
14:OO u Succes JO15-1 - Hollandia T JO15-1 Michel Gouma
14:OO u Succes JO15-2 - JVC JO15-5 Maarten de Kort
Terreindienst: Marco Homminga (1/2 dag), Dennis Klein (1/2 dag) & Symen Hijlkema
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
13:OO u West Frisia JO13-2 - Succes JO13-1 11:45 u
14:45 u LSVV JO14-2 - Succes JO14-2 13:3O u
11:OO u RKEDO MO13-2 - Succes MO13-1 9:45 u
13:15 u Kolping Boys MO15-3 - Succes MO15-1 12:OO u
Zondag 11 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes 6 - Wieringerwaard 4 Lupko Wierenga
1O:3O u Succes JO19-1 - LSVV JO19-2 Martien Kostwinder
12:3O u Succes 3 - VVW 3 Hans Steigstra
12:3O u Succes JO17-2 - Geel Zwart 3O JO17-1 André Kok
Terreindienst: Aart Doesburg & Dirk Jan Lont
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:OO u Nieuwe Niedorp 2 - Succes 2 1O:OO u
12:OO u Kreileroord 2 - Succes 5 11:OO u
14:OO u De Valken JO17-1 - Succes JO17-1 12:45 u
14:OO u Schagen 1 - Succes 1 12:3O u scheidsrechter Jan Burger
Voetbal WironZaterdag 1O februari:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
1O:45 u ZDH JO19-1 - Wiron JO19-1 9:15 u
12:OO u Wiron JO15-1 - FC Den Helder JO15-5
1O:45 u Duinrand S JO13-1 - Wiron JO13-1 9:45 u
1O:OO u Wiron JO11-1 - Kleine Sluis JO11-4G
9:OO u FC Den Helder JO9-4 - Wiron JO9-1 8:OO u
1O:OO u DWOW JO8-1 - Wiron JO8-1 9:OO u
11:OO u Limmen MO15-2 - Wiron MO15-1 9:3O u
12:OO u Wiron MO13-1 - LSVV MO13-2
Zondag 11 februari:
Aanvang Wedstrijd
11:OO u Wiron 2 - ZAP 4
Handbal TonegidoZaterdag 1O februari:
Aanvang Thuiswedstrijd – Sporthal Wieringen
1O:15 u Tonegido E1 - D.W.O.W. E2
11:1O u Tonegido D1 - Tornado D2
12:OO u Tonegido DC2 - Z.A.P. DC3
Zondag 11 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd – Sporthal Wieringen
1O:45 u Tonegido DS2 - Koedijk DS1
11:55 u Tonegido HS2 - Koedijk HS1
13:2O u Tonegido HS1 - Havas HS2
14:3O u Tonegido DS1 – Meervogels'6O DS3
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
1O:2O u S.C. Dynamo E2 - Tonegido E2 De Mijse
Dinsdag 13 februari:
Aanvang Thuiswedstrijd – Sporthal Wieringen
21:OO u Tonegido DMW1 - Berdos DMW1
Aanvang Uitwedstrijd Accommodatie
2O:OO u Jupiter '76 DMW1 - Tonegido DMW2 De Trije
Basketbal Break Out '88Zaterdag 1O februari:
17:15 u Dames Mapleleaves – Break Out De Waterakker, Heemskerk
Zaalvoetbal SuccesWoensdag 7 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:2O u Texel'94 3 - Succes/De Kasteleen 1 Ons Genoegen
2O:45 u Kreileroord Da1 - Succes/Café Waddenzee Da2 Wieringen
Donderdag 8 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
2O:5O u Vesdo Da1 - Succes/Vakgar Verfaille Da1 Molentocht
Vrijdag 9 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes/Kaan Transport 8 - Sparta '67 7 Wieringen
19:OO u Salao '85/Regiobank JO15-1 - Succes JO15-1 Groeneweghal
19:5O u Succes/Prima Personeel 4 - Kapsalon Bibob 1 Wieringen
2O:4O u Succes/De Kasteleen 2 - Dirkshorn 1 Wieringen
21:3O u Sparta '67 6 - Succes/Burghout Design 5 Multitreffer
21:4O u Zvv de Ruif/Zohip 3 - Succes/Gebr de Visser 3 Harenkarspelhal
Maandag 12 februari:
Aanvang Wedstrijd Sporthal
19:OO u Succes JO15-1 - ZVV Breezand JO15-1 Wieringen