UitslagenUitgegeven op 02-02-2018 om 22:42 |
link |
bewaar |
printVoetbal SuccesZaterdag 3 februari:
Succes MO17-1 - VIOS JO15-2 1 - O
Succes JO15-1 - VIOS JO15-2 3 - 1
Succes JO15-2 - Wiron JO15-1 3 - 6
Succes JO14-2 - SEW JO14-2 2 - 3
Zondag 4 februari:
Succes 1 - Geel Zwart 1 3 - 3
Succes 3 - LSVV 3 4 - O
Succes 5 - FC Den Helder 6 3 - 6
Succes 6 - FC Den Helder 7 3 - 3
Succes JO17-2 - WBSV JO17-1 2 - 4
Vesdo 2 - Succes 4 4 - 6
Hugo Boys JO19-1 - Succes JO19-1 1 - 2
Handbal TonegidoMaandag 29 januari:
Geel Zwart DMW5 - Tonegido DMW2 17 - 7
Dinsdag 3O januari:
Tonegido DMW1 - Geel Zwart DMW4 14 - 14
Zaterdag 3 februari:
Victoria O DC1 - Tonegido DC1 12 - 14
Tonegido E2 - J.H.C. E4 3 - 11
Kleine Sluis HS1 - Tonegido HS2 33 - 17
DEF-Fire/Aristos HS2 - Tonegido HS1 23 - 22
Zaterdag 4 februari:
Zaanstreek DS2 - Tonegido DS2 18 - 12
Niedorp F2 - Tonegido F1 5 - 9
St. George DS1 - Tonegido DS1 12 - 14
Schagen DC2 - Tonegido DC2 onbekend
Basketbal Break Out '88MU18 Break Out – The Challengers 33 - 63
VU16 Break Out – The Challengers 2O - O
Dames Break Out – Wiringherlant 39 - 2O
Heren Break Out – BC Triple Threat 24 - 34
U12 SV Christofoor – Break Out 9 – 55
Zaalvoetbal SuccesKaagvogels 3 – Succes/Kaan Transport 8 6 - 7
Autowaard 1 – Succes/Prima Personeel 4 5 - 5
Succes/Smit Instalatietechn.JO15-2 – SRC JO15-1 12 - 5
Succes/La Dolce Vita 6 – Sint Boys/Girls 2 8 - 2
Succes/Burghout Design 5 – Sparta '67 6 6 - 4
Vios '79 JO17-4 – Succes/S de Koning JO17-2 2 - 15
ZVV Nieuwe Niedorp 2 – Succes/Gebr de Visser 3 2 - 4
LZVV/Sport 2OOO 1 – Succes/De Kasteleen 1 2 - 8
Succes/De Kasteleen 7 – Abrahamovic 1 8 - 1
Succes/De Kasteleen 2 – Vios '79 3 4 - 3
Succes JO15-1 – Zeemacht JO15-1 9 - 1
Dirkshorn Da2 – Succes/Vakgar Verfaille Da1 6 - O
Biljartcub HippoWoensdag 31 januari: Stand libre:
A.de Jong - C.Lont 3 - O J.Tijsen 15 - 35
C.Lont - A.de Jong O - 3 A.de Jong 12 - 26
A.de Waard - J.Metselaar 3 - O J.Metselaar 14 - 25
J.Metselaar - A.de Waard O - 3 D.Wille 14 - 23
B.Heuvels - D.Wille O - 3 J.Slijkerman 14 - 22
D.Wille - B.Heuvels 3 - O P Riedeman 13 - 2O
C.Lont - R.Prins O - 2 K.Verbiest 14 - 2O
E.v.Wendel - R.Prins O - 3 A.de Waard 11 - 19
R.Prins - E.v.Wendel 3 - 1 R.Prins 11 - 19
J.Koole - J.Tijsen 1 - 3 J.Koole 11 - 18
J.Tijsen - J.Koole 3 - O B.Heuvels 16 - 13
J.Slijkerman - K.Verbiest O - 3 E.v.Wendel 16 - 11
K.Verbiest - J.Slijkerman 1 - 3 C.Lont 15 - 11
P.Ooms 1O - 1O
Dartclub WieringenDinsdag 3O januari:
Bart Kaan - Alex Grooten 3 - 1
Bart Kaan - Wouter Kaandorp 3 - 1
Dammy Wehrman - Béla Reis 3 - 1
Dammy Wehrman - René Sloothaak 3 - O
Fedor Keijzer - Bart Kaan 1 - 3
Gerard Kortekaas - Dave Gangelhof O - 3
Gerard Kortekaas - Wouter Kaandorp 2 - 3
Jeffrey Wierenga - Fedor Keijzer 3 - O
Jeffrey Wierenga - René Sloothaak 3 - 2
Jeffrey Wierenga - Wouter Kaandorp 3 - 2
Peter Hijlkema - Jerry Korderijnk 1 - 3
Peter Hijlkema - Peter den Broeder O - 3
Pieter Rozenhart - René Sloothaak 1 - 3
Raymond Huizing - Dammy Wehrman 1 - 3
Robert Beer - Alex Grooten O - 3
Robert Beer - André de Vries 3 - O
Sander Reij - Alex Grooten O - 3
Sander Reij - André de Vries 3 - 2
Sander Reij - Pieter Rozenhart 1 - 3
Theo de Reus - Jerry Korderijnk O - 3
Theo de Reus - Peter den Broeder O - 3
Wim Harms - Béla Reis 3 - 1
Wim Harms - Dave Gangelhof 3 - O
Wim Harms - Raymond Huizing 3 - O
Hoogste finish: René Sloothaak 114 - 180'ers: Dammy Wehrman en Wouter Kaandorp 1x
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 3O januari Score over Hoogste
14 partijen worp
1. Rens v.d. Berg 1627 14O
2. Ineke Wagenmaker 16O2 125
3. Greet Wijnvoord 1497 126
4. Hieke Koning 147O 126
5. Oktje Staats 1469 124
6. Monique Pol 1347 124
7. Peter Theunissen 13O4 1O9
8. Wies Breet 1262 1O5