Uitslagen
Uitgegeven op 14-05-2017 om 18:07  |  link  |  bewaar  |  print

Voetbal Wiron
Zaterdag 13 mei:
Wiron JO13-1 - Petten JO13-1 1 – 5
FC Den Helder JO17-2 - Wiron JO17-1 9 - O
Wiron JO11-1 - Schagen/SRC JO11-8 2 - 5
Wiron JO9-1 - HCSC JO9-3 5 - 4
De Blokkers JO8-4 - Wiron JO8-1G 5 - 1
Flevo MO17-1 - Wiron MO17-1 2 - 1
De Blokkers MO13-2 - Wiron MO13-1 O – O
Zondag 14 mei:
Schagen 4 - Wiron 2 2 - 5
Wiron VR1 - DWOW VR2 O – 3


Voetbal Succes
Dinsdag 9 mei:
Vesdo/St. Boys JO13-1 - Succes JO13-3 6 - O
Woensdag 1O mei:
Succes JO9-2 - Callantsoog JO9-1 1O – 1
Succes JO11-3 - Wieringermeer JO11-3 3 - 2
Succes JO13-1 - JVC JO13-3 2 - 2
Succes MO13-1 - Westfriezen MO13-2 O - 1
donderdag 11 mei:
Nieuwe Niedorp JO11-1 - Succes JO11-2 8 – 1
Zaterdag 13 mei:
Succes JO9-2 - VZV JO9-1 3 - 5
Succes JO9-4 - FC Den Helder JO9-7 2 - 3
Succes JO9-5 - Winkel JO9-3M 6 - 3
Succes JO11-2 - FC Den Helder JO11-5 5 - 4
Succes JO13-1 - Schagen/SRC JO13-2 O - 4
Succes JO15-1 - FC Den Helder JO15-2 8 - O
Succes JO15-3 - Wieringermeer JO15-3 5 - 1
Nieuwe Niedorp JO11-3 - Succes JO11-4 5 - 6
DWOW JO13-2 - Succes JO13-2 2 - 5
Woudia MO15-1 - Succes MO15-1 onbekend
Wieringermeer MO17-2 - Succes MO17-1 3 - 4
Zondag 14 mei:
Succes 1 - Nieuwe Niedorp 1 2 - O
Succes 4 - De Foresters 7 3 - 5
Apollo '68 JO17-1 - Succes JO17-1 2 - O
FC Uitgeest JO19-2 - Succes JO19-1 3 - 2
Kijk voor de uitslagen en eindstand in de 4e Klasse A op www.hollandsevelden.nl.


Handbal Tonegido
Maandag 8 mei:
Tonegido DMW2 - D.W.O.W. DMW1 9 - 8
Woensdag 1O mei:
Schagen F2 - Tonegido F2 9 – 12
Hugo Girls DC2 - Tonegido DC1 18 - 9
H.C.V.'9O DMW2 - Tonegido DMW1 13 - 8
Tonegido F1 - Geel Zwart F1 9 - 9
Zaterdag 13 mei:
Tonegido D1 - Geel Zwart D1 3 – 15
Zondag 14 mei:
Vrone E3 - Tonegido E1 2 - 21
Tonegido DB1 - Hugo Girls DB1 25 - 2O
Tonegido HA1 - Nijenrodes HA1 27 - 21
Hugo Girls DS2 - Tonegido DS2 19 - 4
Tonegido DS1 - Graftdijk DS1 23 - 19
Berdos HS1 - Kleine Sluis/Tonegido HS1 47 – 22


Wironruiters
Zondag 14 mei - outdoor dressuur paarden en pony’s op het terrein van de Wironruiters:
Pony’s klasse B, cat. D:
Lisa Klaver met Noa 182,5 en 182
Paarden klasse B:
Laura Kleimeer met Lenka 188,5 en 192,5
Beau-Anne Meereboer met Zoey 192 (1e) en 196,5 (1e)
Paarden klasse M1:
Lydia Winter-van de Wint met Faylango W 183 en 19O,5 (1e)
Paarden klasse M2:
Saskia Keijzer met Escapado M 199 (1e) en 186
Paarden klasse Z1:
Luna Bonvie met Wotherspoon 2O7 en 2O5,5


Dartclub Wieringen
Dinsdag 9 mei:
Arjan Schouten - Fedor Keijzer 3 – O
Arjan Schouten - Jeffrey Wierenga 3 - O
Bart Kaan - Fedor Keijzer 3 - O
Bart Kaan - Jeffrey Wierenga 3 - 2
Dave Gangelhof - Raymond Huizing 3 - 1
Gerard Kortekaas - Jeffrey Wierenga O - 3
Gerard Kortekaas - Wim Harms 1 - 3
Jacob Reij - Pieter Rozenhart 3 - 2
Jacob Reij - Roel Kostwinder 3 - 2
Martijn Veld - Dave Gangelhof O - 3
Martijn Veld - Robert Beer 3 - O
Peter den Broeder - Robert Beer O - 3
Peter den Broeder - Roel Kostwinder 3 - 1
Peter den Broeder - Pieter Scheltus O - 3
Pieter Rozenhart - Wim Harms O - 3
Pieter Scheltus - Dave Gangelhof 3 - 1
Pieter Scheltus - Roel Kostwinder 3 - 1
Raymond Huizing - Sijmen Hijlkema 3 - O
Robert Beer - Arjan Schouten 1 - 3
Sijmen Hijlkema - Martijn Veld 1 - 3
Wim Harms - Sijmen Hijlkema 3 - 1
Hoogste finish: Arjan Schouten – 13O
18O'ers: Robert Beer, Bart Kaan, Arjan Schouten, Jacob Reij,
Jeffrey Wierenga en Pieter Scheltus - allen 1x
(advertentie)
(advertentie)
Occasions
Toyota C-HR 1.8 hybrid Dynamic
€ 22.995,-

Nissan Note 1.4 Life
€ 7.945,-

Algemeen nieuws:
Algemeen internetnieuws:
Algemeen wetenschapsnieuws:
Wieringer historie:
Hippocampus - Klik op de foto voor een grotere versie en meer informatie...