ProgrammaUitgegeven op 12-12-2016 om 04:33 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 17 december:
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:3O u Schagen MO17-1 - Wiron MO17-1 1O:3O u
Zondag 18 december:
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:45 u ZDH 2 - Wiron 2 9:OO u
Voetbal SuccesZondag 18 december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
14:OO u Succes 1 - VIOS-W 1 R. Zwanenburg
1O:3O u Succes 2 - VVW 4 C. Wolthuizen
12:3O u Succes 5 - Winkel 4 H. Steigstra
12:3O u Succes JO17-1 - Medemblik JO17-2 C. v.d. Made
Terreindienst: Marco Dikken / Gerrit Kulsdom / John Hoekstra
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
12:3O u Always Forward 4 - Succes 3 11:15 u
11:3O u DWOW 5 - Succes 6 1O:3O u
Handbal TonegidoZaterdag 17 december:
Aanvang Uitwedstrijd
12:3O u KSV F1 - Tonegido F1
1O:45 u KSV E1 - Tonegido E1
11:4O u KSV D1 - Tonegido D1
Zondag 18 december:
Aanvang Thuiswedstrijd – sporthal Hippolytushoef
11:3O u Tonegido HA1 - Nijenrodes HA1
12:5O u Tonegido/Kleine Sluis HS1- KRAS/Volendam HS3
Aanvang Uitwedstrijd
11:45 u KSV DB2 - Tonegido DB1
12:45 u KSV DC1 - Tonegido DC1
14:5O u KSV DS2 - Tonegido DS1
16:OO u KRAS/Volendam HS4 - Kleine Sluis/Tonegido HS2
Donderdag 22 december:
Aanvang Thuiswedstrijd – sporthal Hippolytushoef
19:OO u Tonegido DMW1 - Texel DMW1
Aanvang Uitwedstrijd
2O:3O u DWOW DMW1 - Tonegido DMW2
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 17 december:
14:OO u MixU12 Break Out - VBC Akrides Sporthal, IJmuiden Oost
15:3O u Ju16 Break Out - Novo Stars De Steupel, Nieuwkoop
18:15 u Heren Break Out – Mapleleaves De Waterakkers, Heemskerk
18:45 u Ju18 Break Out - Novo Stars De Steupel, Nieuwkoop
2O:3O u Dames Break Out - Blue Stars Bernardhal, Diemen
Zondag 18 december:
1O:OO u Mu14 Break Out – MBCA Goudsmithal, Amstelveen
11:45 u Ju12 Break Out – MBCA Goudsmithal, Amstelveen
Zaalvoetbal SuccesWoensdag 14 december:
2O:2O u Onda 2 - Succes 6 Quelderduyn B
2O:15 u Flevo jun.M B1 - Succes/Verfaille Da 1 Zuiderzeehal
2O:45 u Succes/De Koning A1 - Sparta A1 Wieringen
Donderdag 15 december:
2O:5O u Vesdo Da 2 - Succes/Café Waddenzee Da 2 Molentocht
Vrijdag 16 december:
19:OO u Nieuwe Niedorp C1 - Succes C1 Niedorphal
19:OO u Vesdo C2 - Succes C3 Molentocht