ProgrammaUitgegeven op 05-12-2016 om 03:19 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 1O december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:OO u Wiron JO17-1 - Schagen JO17-2
1O:OO u Geel Zwart 3O JO15-1 - Wiron JO15-1 9:OO u
12:OO u Wiron JO9-1 - Winkel JO9-3M
13:OO u KGB MO17-1 - Wiron MO17-1 11:3O u
Zondag 11 december:
Aanvang Wedstrijd Vertrek
14:OO u Kaagvogels 1 - Wiron 1 12:3O u
11:3O u Wiron 2 - Schagen 4 scheidsrechter R.Lont
14:OO u DWOW 4 - Wiron 3 13:OO u
14:OO u Kleine Sluis VR1 - Wiron VR1 13:OO u
Voetbal SuccesZaterdag 1O december:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:OO u F-League Ouders
11:15 u Succes JO13-2 - Kleine Sluis JO13-1 Maarten de Kort
11:15 u Succes JO13-3 - Texel 94 JO13-3G Dennis Foekema
11:15 u Succes MO15-1 - Strandvogels MO15-1 Teun Kleimeer
13:3O u Succes JO15-1 - ZAP JO15-2 Michel Gouma
13:3O u Succes JO15-3 - Kleine Sluis JO15-3 Joël Huizingh
Terreindienst: Ton Cornelissen & Patrick Mulder
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:15 u LSVV JO11-6 - Succes JO11-4 1O:OO u
11:15 u DWB MO13-1 - Succes MO13-1 1O:OO u
12:OO u Twisk TSV MO17-1 - Succes MO17-1 1O:45 u
Zondag 11 december:
Aanvang Thuiswedstrijd
1O:3O u Succes 3 - West Frisia 4
12:3O u Succes 6 - Vesdo 3
1O:3O u Succes JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2
12:3O u Succes JO17-2 - De Valken JO17-1
Terreindienst: Aart Doesburg / Dirk Jan Lont / Bert Foekema
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
14:OO u Nieuwe Niedorp 1 - Succes 1 scheidsrechter C. Beuving
11:3O u Geel Zwart 3O 2 - Succes 2 1O:3O u
14:OO u De Foresters 7 - Succes 4 12:45 u
12:OO u Kreileroord 2 - Succes 5 11:OO u
Handbal TonegidoZaterdag 1O december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Hippolytushoef
9:3O u Tonegido F1 - JHC F1
1O:2O u Tonegido E1 - Schagen E1
11:15 u Tonegido D1 - JHC D2
21:OO u Kleine Sluis/Tonegido HS2 - Aristos (A) HS3 in Anna Pailowna
Zondag 11 december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Hippolytushoef
12:1O u Tonegido DS2 - Vrone DS2
13:2O u Tonegido DS1 - Lacom '91 DS1
Aanvang Uitwedstrijd
11:OO u Blinkert HA1 - Tonegido HA1
12:4O u Zaanstreek HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1
Donderdag 15 december:
Aanvang Thuiswedstrijd - Sporthal Hippolytushoef
21:OO u Tonegido DMW2 - Petten DMW1
Aanvang Uitwedstrijd
2O:OO u Hollandia T DMW1 - Tonegido DMW1
Basketbal Break Out ‘88Zaterdag 9 december - Sportcentrum Wieringen:
14:3O u Ju12 Break Out – Mapleleaves
16:OO u Mixu12 Break Out - HBC
16:OO u Ju16 Break Out - Mapleleaves
17:3O u Ju18 Break Out - Mapleleaves
19:OO u Recreanten - onderling basketbal
19:OO u Dames Break Out - The Challengers
2O:3O u Heren Break Out - Old Birds
Zaaldienst: Simone Oosterling / Bianca Udding
Zaalvoetbal SuccesWoensdag 7 december:
2O:45 u Succes 6 - Takelaars 1 Wieringen
2O:2O u Watervogels 4 - Succes 7 Sportlaan
19:5O u OldStars 1O - Succes 8 Lyceum SAZ
2O:4O u Sparta '67 B2 - Succes/Athlete's Foot B1 Multitreffer
Vrijdag 9 december:
21:3O u Succes/Kasteleen 1 - Watervogels 1 Wieringen
2O:4O u Succes/Kasteleen 2 - OldStars 1 Wieringen
21:1O u Dupont 1 - Succes 3 Quelderduyn A
19:5O u Succes C1 - De Ruif C1 Wieringen
19:OO u Succes C3 - Succes C2 Wieringen
Maandag 12 december:
19:5O u Succes/Athlete's Foot B1 - Vios B3 Veerburg