ProgrammaUitgegeven op 17-10-2016 om 03:32 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironDonderdag 2O oktober:
19:3O u Vesdo 2 - Wiron 2
zondag 23 oktober:
11:3O u Wiron 2 - Hollandia T 4 scheidsrechter R.Lont
De jaarlijke ledenvergadering is donderdag 27 oktober om 20:30 uur in de wironkantine.
Voetbal SuccesDonderdag 2O oktober (bekerwedstrijd):
2O:OO u Alkmaarsche Boys 1 - Succes 1
Zaterdag 22 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
9:15 u Succes JO9-1 - VVW JO9-2 Erwin van Dijk
9:15 u Succes JO9-2 - Medemblik JO9-1 Sanne Mulderij
9:15 u Succes JO11-3 - Medemblik JO11-3 Kelvin Drent
9:15 u Succes JO11-4 - Wieringermeer JO11-4 Luna Verweij
11:15 u Succes MO15-1 - Medemblik MO15-2 Nan Klein
11:15 u Succes JO13-2 - Medemblik JO13-1 Teun Kleimeer
13:3O u Succes JO15-2 - FC Den Helder JO15-4 Dennis Foekema
13:3O u Succes JO15-3 - FC Den Helder JO15-6 Maarten de Kort
Terreindienst: Raymond Leever & Andre Bakker
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
1O:15 u Wieringermeer JO9-2 - Succes JO9-3 9:3O u
11:3O u DWOW JO9-3 - Succes JO9-4 1O:45 u
11:OO u Medemblik JO11-1 - Succes JO11-1 9:45 u
9:3O u Strandvogels JO11-1 - Succes JO11-2 8:15 u
12:OO u VVW JO13-1 - Succes JO13-1 1O:45 u
11:3O u Wieringermeer JO13-2 - Succes JO13-3 1O:45 u
11:15 u JVC JO15-3 - Succes JO15-1 1O:15 u
12:OO u Schagen MO17-2 - Succes MO17-1 11:OO u
Zondag 23 oktober (bekerwedstrijden):
Aanvang Thuiswedstrijd Scheidsrechter
1O:3O u Succes 2 - KGB 3 H. Steigstra
1O:3O u Succes JO19-1 - OFC JO19-2 C. Wolthuizen
1O:3O u Succes JO17-2 - Grasshoppers JO17-3 C. v/d Made
Terreindienst: Stephan de Vries & Henk van Eerden
Aanvang Uitwedstrijd Vertrek
11:3O u DWOW 5 - Succes 3 1O:3O u
14:OO u KSV JO17-3 - Succes JO17-1 12:45 u
Handbal TonegidoDinsdag 18 oktober:
Aanvang Uitwedstrijd
2O:OO u Maedilon / V.Z.V. HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1
Zaterdag 22 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd – sportcomplex Tonegido
9:3O u Tonegido F1 - VVW F1
1O:2O u Tonegido E1 - Hollandia T E1
11:15 u Tonegido DC1 - Hollandia T DC1
12:15 u Tonegido D1 - Westfriesland/SEW D2
2O:15 u Kleine Sluis/Tonegido HS2 - CSV/Meervogels HS2
Aanvang Uitwedstrijd
19:3O u Vido HS1 - Tonegido/Kleine Sluis HS1
Zondag 23 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd – sportcomplex Tonegido
1O:OO u Tonegido DB1 - Hollandia T DB1
11:O5 u Tonegido DA1 - Vido DA2
12:15 u Tonegido HA1 - Blinkert HA1
13:3O u Tonegido DS1 - Hugo Girls DS1
14:4O u Tonegido DS2 - KRAS/Volendam DS3
Donderdag 27 oktober:
Aanvang Thuiswedstrijd – sportcomplex Tonegido
21:OO u Tonegido DMW2 - Zwaluwen K DMW1