UitslagenUitgegeven op 02-10-2016 om 09:52 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 1 oktober:
Wiron JO17-1 - Texel 94 JO17-2 3 - 4
Succes JO15-2 - Wiron JO15-1 5 - O
FC Den Helder JO13-3 - Wiron JO13-1 9 - O
Wiron JO11-1 - Medemblik JO11-6 2 - 15
Flevo JO9-2G - Wiron JO9-1 onbekend
VVS 46 JO8-2 - Wiron JO8-1G onbekend
Wiron MO13-1 - SV Spartanen MO13-1 6 - O
Zondag 2 oktober:
Wiron 1 - Duinrand S 1 1 - O
Wiron 2 - Kleine Sluis 3 7 - 3
Wieringerwaard 2 - Wiron 3 4 - 2
DTS VR1 - Wiron VR1 3 - 1
Voetbal SuccesZaterdag 1 oktober:
Succes JO9-1 (F1) - JVC JO9-3 11 - O
Succes JO9-3 (F3) - Geel Zwart 3O JO9-3 5 - 6
Succes JO9-5 (F5) - Hollandia T JO9-3 1 - 12
Succes JO11-3 (E3) - Vrone JO11-4 2 - 13
Succes JO13-3 (D3) - Flevo JO13-1 O - 8
Succes JO11-2 (E2) - JVC JO11-4 9 - 2
Succes JO13-1 (D1) - JVC JO13-2 6 - 1
Succes MO13-1 (MD1) - Schagen MO13-2 9 - 3
Succes JO15-1 (C1) - DWOW JO15-2 16 - 2
Succes JO15-2 (C2) - Wiron JO15-1 5 - O
Succes JO15-3 (C3) - Winkel JO15-1 1 - 5
DTS JO9-2 - Succes JO9-2 (F2) 6 - O
HCSC JO9-4 - Succes JO9-4 (F4) O - 1O
FC Den Helder JO11-2 - Succes JO11-1 (E1) 7 - O
HCSC JO11-3 - Succes JO11-4 (E4) 15 - 1
Texel 94 JO13-2 - Succes JO13-2 (D2) 7 - 1
DTS MO15-2 - Succes MO15-1 (MC1) 13 - O
Winkel MO17-1 - Succes MO17-1 (MB1) 3 - 3
Zondag 2 oktober:
Succes 1 - Dirkshorn 1 2 - 3
Succes 2 - Kleine Sluis 2 2 - 2
Succes 4 - Kolping Boys 3 2 - 1
Succes 5 - FC Den Helder 7 O - 11
Succes JO17-2 - ALC JO17-1 1 - 11
Oosthuizen 3 - Succes 3 4 - 3
Wieringerwaard 3 - Succes 6 7 - 2
SRC JO19-2 - Succes JO19-1 O - O
Geel Zwart 30 JO17-1 - Succes JO17-1 1 - 8
Handbal TonegidoMaandag 26 september:
D.W.O.W. DMW1 - Tonegido DMW2 11 1O
Tonegido DMW1 - H.C.V.'9O DMW2 13 12
Zaterdag 1 oktober:
Tonegido DC1 - Geel Zwart DC2 6 - 24
Kleine Sluis/Tonegido HS1 - Berdos HS1 11 - 32
Tonegido F1 - VZV F2 1 13
Zondag 2 oktober:
Geel Zwart D1 - Tonegido D1 6 - 7
Hugo Girls DB1 - Tonegido DB1 12 - 1O
Victoria O DA1 - Tonegido DA1 17 - 5
Nijenrodes HA1 - Tonegido HA1 21 - 16
Tonegido DS2 - Hugo Girls DS2 6 - 14
Graftdijk DS1 - Tonegido DS1 3 - 6
Basketbal Break Out 88
Heren Jaws Break Out 25 43
JU12 KTC Break Out 33 - 44
Mix U12 KTC Break Out 47 - 23
Ju16 KTC Break Out 32 58
MU14 Akrides Break Out 7 7O
Dames US Break Out 37 21
Biljartclub HippoWoensdag 28 september: Stand libre:
A.de Jong - R.Prins 3 O P.Riedeman 11 18
B.Heuvels - P.Riedeman O 2 A.de Jong 12 - 18
J.Koole - D.Wille O 3 D.Wille 12 - 18
J.Metselaar - E.v .Wendel 3 O K.Verbiest 13 - 18
R.Poelman - P.Ooms 1 1 J.Koole 12 - 17
R.Prins - B.Heuvels O 2 R.Poelman 8 - 15
P.Riedeman - A.de Jong 3 O B.Zuidema 8 - 14
K.Verbiest - J.Metselaar 2 O E.v.Wendel 12 - 13
D.Wille - R.Poelman 3 O A.de Waard 12 - 12
A.de Waard - P.Ooms O 2 J.Tijsen 8 - 12
E.v Wendel - K.Verbiest O 3 R.Prins 9 - 11
E.v Wendel - B.Heuvels 2 O J.Metselaar 1O - 1O
B.Zuidema - J.Koole 3 O C.Lont 5 - 1O
B.Zuidema - A.de Waard O 3 P.Ooms 11 - 6
B.Heuvels 3 - 2
Dartclub WieringenDinsdag 27 september:
Andries van Bodegom - Bart Kaan 1 3
Andries van Bodegom - Roel Kostwinder 3 - 1
Arjan Schouten - Bιla Reis 3 - O
Arjan Schouten - Jeffrey Wierenga 3 - 2
Bart Kaan - Fedor Keijzer 3 - 1
Bart Kaan - Dave Gangelhof 3 - 1
Bιla Reis - Peter Hijlkema 3 - O
Dave Gangelhof - Gerard Kortekaas 3 - O
Fedor Keijzer - Gerrit Veger 3 - O
Gerard Kortekaas - Gerrit Veger 2 - 3
Gerrit Veger - Jacob Reij O - 3
Jacob Reij - Jerry Korderijnk 3 - O
Jeffrey Wierenga - Martijn Veld 3 - O
Jerry Korderijnk - Martijn Veld 3 - O
Martijn Veld - Peter den Broeder 3 - O
Peter den Broeder - Pieter Rozenhart 1 - 3
Peter Hijlkema - Pieter Scheltus 1 - 3
Pieter Rozenhart - Raymond Huizing 1 - 3
Pieter Rozenhart - Robert Beer 2 - 3
Pieter Scheltus - Robert Beer 3 - O
Raymond Huizing - Roel Kostwinder 3 - 2
Hoogste finish : Jacob Reij 98
18Oers: Dave Gangelhof en Andries van Bodegom 1x
5 november as wordt een Single Darttoernooi georganiseerd.
Dorpshuis Hippolytushoef; aanvang 19:30 uur. Zaal open 19:00 uur.