Indeling Wiron seizoen 2016-2017Uitgegeven op 11-08-2016 om 20:59 |
link |
bewaar |
printF1: D. Wagemaker, L. Lont, M. de Visser, L. Zwart, P. Knoop, M. Riemersma, D. van Eekelen, L. Uijthof.
Leider: Marco Lont;
Trainer: Marco Lont;
Training: Woensdag 16:30 tot 17:30 uur.
F2: A.P.R. Bouwhuis, J. Helder, O. Lont, L. Lont, I. Rotgans, J. Neidhöfer, J. Tijsen, I. Kort, J. van der Hurk.
Leider: John Neidhöfer;
Trainer: John Neidhöfer;
Training: Woensdag 16:30 tot 17:30 uur.
E1: B. den Das, A. Boerdijk, R. van Eekelen, B.J. Loos, G. Postema, C.J. Beneker, B. Postema, D. Uijthof, M. Kooij, C. Neidhöfer.
Leider: Franciska van Eekelen.
Trainer: Franciska van Eekelen - donderdag 16:30 tot 17:30 uur.
Trainer: Stefan Beneker / Laurens Uijthof - dinsdag 17:00 tot 18:00 uur.
D1: J. Waagmeester, B. Garst, M. Kuit, N. de Visser, J. van Eekelen, O.S. Lont, B. Mosk, H. Bos, K. de Visser, S. Ruitenburg, D. Klein, T. Grootemaat, S. van der Ham, J. Halfweeg.
Leiders: John Halfweeg en Henk Grootemaat
Training: John Halfweeg/ Henk Grootemaat - woensdag 18:00 - 19:00 uur.
Training: Martines de Haan - maandag 18:30 - 19:30 uur.
MD1: N. Spaans, D. ten Bokkel, R. Klein, I. Zijlstra, A. Kooij, M. Blokker, T. Klokgieters, A. Bakker, C. Pfeijffer, J. Singelenberg, J. Kort, D. Engels, S. de Haan, I. de Haan.
Leiders: Sylvia Blokker , Cor Kooy en Engelien Klokgieters.
Trainers: Frank Kort / Casper Oostindien;
Training: maandag - woensdag 17:30 tot 18:30 uur.
C1: E. Lont, H. de Visser, P. Boerdijk, N. Pijlman, D. Klokgieters, N. Singelenberg, Ivar Bijma, S. Brandau, J. ten Bokkel, R. Rotgans, J. van Eekelen.
Leider: Marcel Klokgieters;
Trainer: Nord Gosker; Training: dinsdag - woendag 18:30 - 19:30 uur.
B1: S. Wijnberg, T. Emmers, S.J. Zomerdijk, K. Dauven, R. Bakker, S. ten Bokkel, D. Poel, D. Lont, W. de Smit, J. Dos Santos Cheung, G. Boerdijk, T. Spaans, S. van den Ham, N. Dijkstra.
Leiders: Rene ten Bokkel, Andre Lont en Frans van Hoesel.
Trainer: Cees Bakker;
Training: Maandag - Woensdag 19:30 tot 20:30 uur.
MB1: G. van Kessel, R. Meereboer, E. Grimbergen, J. Jansma, S. Bruin, K. Lewandowska, F. Beukema, M. Beukema, B. Spiegelaar, C. Wijnberg, F. Bolhuis, Z. Mosk, M. van Dijk, S. ten Bokkel, I. Klein, J. Reitsma, E. ten Bokkel.
Leider: Jeanette ten Bokkel;
Trainers: dinsdag Marcel Morant - donderdag Florus Beukema.
Training: Dinsdag - Donderdag 19:30 tot 20:30 uur.