UitslagenUitgegeven op 30-11-2014 om 18:20 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 29 november:
Wiron 2 (ZA) - Reiger Boys 6 9 - 2
Wiron B1 - De Blokkers B2 3 - 2
Texel 94 C4 - Wiron C1 0 - 5
Wiron D1 - Kleine Sluis D3 3 - 1
Wiron D2M - WMC D2M 0 - 13
Wiron E1 - Winkel E2 5 - 0
FC Den Helder F6 - Wiron F1 8 - 3
Texel 94 MC1 - Wiron MC1 5 - 1
Zondag 30 november:
Con Zelo 1 - Wiron 1 6 - 0
Wiron 2 - Kleine Sluis 3 5 - 3
Wiron 3 - ZAP 6 1 - 1
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesZaterdag 29 november:
Succes F1 - JVC F3 5 - 1
Succes F2 - Geel Zwart 30 F1 1 - 7
Succes E2 - Petten E1 1 - 4
Succes E4 - ZAP E4 7 - 6
Succes MC1 - DWOW MC2 0 - 7
Succes D2 - Wieringerwaard D1 0 - 9
Succes C1 - HCSC C1 0 - 2
Succes C2 - Schagen C3 3 - 8
JVC F5 - Succes F3 4 - 0
Flevo F2G - Succes F4 8 - 0
FC Den Helder F9 - Succes F5 9 - 0
Wieringerwaard E1 - Succes E3 0 - 1
FC Den Helder E6 - Succes E5 13 - 0
VVS 46 D1 - Succes D1 3 - 1
Flevo D2 - Succes D3 4 - 5
Wieringerwaard D2 - Succes D4 7 – 2
Zondag 30 november:
VZV 1 - Succes 1 1 - 1
Geel Zwart 30 2 - Succes 2 3 - 0
LSVV 5 - Succes 3 3 - 2
Succes 4 - St George 2 10 - 2
FC Den Helder 6 - Succes 5 11 - 1
Succes 6 - Geel Zwart 30 4 0 - 3
Succes A1 - Sporting Andijk A1 5 - 1
SV Spartanen B2 - Succes B1 0 - 1
Succes B2 - Medemblik B2 8 – 1
Handbal TonegidoTonegido F1 - Kleine Sluis F1 7 – 10
Tonegido E1 - ZAP E2 4 - 18
Tonegido D1 - VZV D1 8 - 3
Tonegido DC1 - Geel Zwart DC1 13 - 11
Tonegido DB1 - Andijk DB1 11 - 3
Tonegido DS1 - DTS '48 DS1 14 - 29
Tonegido DS2 - Lacom '91 DS4 14 - 18
US HS2 - Tonegido/Kleine Sluis HS1 24 – 30
Dartclub WieringenDinsdag 25 november:
Bart Kaan - Martijn Veld 3 – 0
Bart Kaan - Leon Schouten 3 - 0
Bart Kaan - Peter Hijlkema 3 - 0
Bas van den Ham - Jacob Reij 0 - 3
Bas van den Ham - Gerrit Veger 3 - 0
Bas van den Ham - Jan Barelds 0 - 3
Béla Reis - Jan Barelds 0 - 3
Dave Gangelhof - Béla Reis 3 - 2
Fedor Keijzer - Leon Schouten 3 - 0
Gerrit Veger - Leon Schouten 3 - 0
Jacob Reij - Fedor Keijzer 3 - 2
Jan Barelds - Maurice Bugel 3 - 1
Martijn Veld - Jerry Korderijnk 3 - 1
Martijn Veld - Dave Gangelhof 1 - 3
Maurice Bugel - Jerry Korderijnk 3 - 1
Raymond Huizing - Maurice Bugel 0 - 3
Roel Kostwinder - Gerard Kortekaas 3 - 0
Roel Kostwinder - Raymond Huizing 0 - 3
Roel Kostwinder - Gerrit Veger 3 - 1
Theo de Reus - Gerard Kortekaas 2 - 3
Theo de Reus - Peter Hijlkema 0 - 3
Hoogste finish: Béla Reis 89 – 180’ers: Bart Kaan 1x
Sjoelclub DAS-RAAKDinsdag 25 november Score over Hoogste
14 partijen worp
1 Gerrit Tichelaar 1891 144
2 Geert Snakenborg 1692 130
3 Ineke Wagemaker 1543 127
4 Oktje Staats 1442 128
5 Hieke Koning 1434 125
6 Ingrid Konings 1430 122
7 Jannie Mennen 1401 119
8 Marina Hille 1376 123
9 Jannie van Teulingen 1356 127
10 Ans Bugel 1342 111
11 Hilda de Kort 1300 111
12 Rens v.d. Berg 1281 120