UitslagenUitgegeven op 09-11-2014 om 17:31 |
link |
bewaar |
printVoetbal WironZaterdag 8 november:
Wiron 2 (ZA) - Wieringermeer 3 4 1
Wiron B1 - Hugo Boys B1 0 6
Wiron C1 - Schagen C3 5 0
Wiron D1 - Succes D4 2 4
Wiron D2M - Koedijk D8M 2 7
Wiron E1 - DTS E3 4 6
AGSV F1 - Wiron F1 0 2
Wiron MC1 - DTS MC1 6 0
Zondag 9 november:
Schagen 1 - Wiron 1 0 2
Wiron 2 - Vesdo 2 2 2
Wiron 3 - Succes 5 8 1
Nieuwe Niedorp VR1 - Wiron VR1 1 5
Kijk voor de uitslagen en tussenstanden in de 4e Klasse A op
www.hollandsevelden.nl.
Voetbal SuccesZaterdag 8 november:
Succes F1 - Wieringermeer F2 3 - 4
Succes F2 - FC Den Helder F3 1 - 5
Succes E2 - Flevo E3 11 - 0
Succes D2 - Petten D1 4 - 2
Succes D3 - JVC D4 1 - 1
Succes MC1 - Winkel MC1 0 - 14
Succes C1 - JVC C2 5 - 0
Succes C2 - DWOW C2 1 - 5
FC Den Helder F4 - Succes F3 8 - 0
Kleine Sluis F4 - Succes F4 5 - 3
Kleine Sluis F6 - Succes F5 2 - 3
JVC E5 - Succes E1 2 - 9
Schagen E4 - Succes E3 1 - 3
DWOW E3 - Succes E4 8 - 2
Kreileroord E1G - Succes E5 10 - 0
Nieuwe Niedorp D1 - Succes D1 5 - 3
Wiron D1 - Succes D4 2 - 4
Zondag 9 november:
Nieuwe Niedorp 1 - Succes 1 0 1
FC Den Helder 3 - Succes 2 1 1
FC Den Helder 4 - Succes 3 4 4
Succes 4 - Westfriezen 4 4 0
Wiron 3 - Succes 5 8 1
Succes 6 - Sint Boys 3 3 2
Succes A1 - Always Forward A3 12 1
VVS 46 B1 - Succes B1 11 0
Succes B2 - VVW B2 5 - 3
Basketbal Break Out 88U16 Mapleleaves Break Out 35 34
Heren Mapleleaves - Break Out 38 - 42
MU12 SV Christofoor - Break Out 42 - 19
Dames Mapleleaves - Break Out 22 - 27
JU12 K.T.C. - Break Out 24 - 28
U14 Rebound '84 - Break Out 46 65
Handbal Tonegido6, 8 en 9 november:
Con Zelo DR1 - Tonegido DR1 9 - 9
JHC E1 - Tonegido E1 8 - 8
VZV DC2 - Tonegido DC1 12 - 9
Kleine Sluis/Tonegido HS1 - Westfriezen HS1 21 31
DSO DS2 - Tonegido DS1 16 15
HVS/Petten D1 - Tonegido D1 9 - 8
HVS DS1 - Tonegido DS2 22 - 10
Tonegido HB1 - Lacom'91 HB1 17 13
Tonegido/Kleine Sluis HS1 - CSV/Meerv/HCV HS1 23 28
Zwemvereniging NormervenZaterdag 2 november 5 kamp deel 2 in Noord Scharwoude
4x50 VRIJ Normerven 2.143 Mariska Boonstoppel, Jamie Hogesteeger, Corne Numeijer,
Patrick Kuperus (2)
4x50 VRIJ Normerven 2.3428 Luna Werkhoven, Stella Laterveer, Robin Bakker,
Romy Kuperus (3)
25 RUG Tim Ooms (7) 0.25.93
25 RUG Celna Pfeijfer (6) 0.27.86
25 SCHOOL Celna Pfeijfer (9) 0.30.46 PR
25 VRIJ Tim Ooms (5) 0.20.25
50 RUG Stella Laterveer (1) 0.40.20
50 RUG Corne Numeijer (3) 0.48.98
50 RUG Luna Werkhoven (2) 0.49.15
50 SCHOOL Stella Laterveer (1) 0.46.56 PR
50 SCHOOL Daphne Pijnacker (1) 0.47.75
50 SCHOOL Corne Numeijer (2) 0.49.12 PR
50 SCHOOL Luna Werkhoven (3) 0.49.66
50 SCHOOL Romy Kuperus (2) 0.50.54 PR
50 SCHOOL Robin Bakker (4) 0.53.33 PR
50 SCHOOL Larissa van Hooff (8) 1.00.80
50 VRIJ Nils Koorn (2) 0.26.76
50 VRIJ Patrick Kuperus (5) 0.29.42
50 VRIJ Paolo Valcamonica (6) 0.29.56
50 VRIJ Bart Wierdsma (7) 0.30.37
50 VRIJ Mariska Boonstoppel (1) 0.30.83 CR
50 VRIJ Robin Bakker (1) 0.37.90
50 VRIJ Romy Kuperus (2) 0.38.63
50 VRIJ Daphne Pijnacker (5) 0.41.97 PR
50 VRIJ Larissa van Hooff (6) 0.43.16
100 SCHOOL Nils Koorn (1) 1.18.21
100 SCHOOL Bart Wierdsma (3) 1.24.22
100 SCHOOL Patrick Kuperus (4) 1.29.65
100 SCHOOL Paolo Valcamonica (5) 1.39.72
100 SCHOOL Mariska Boonstoppel (1) 1.40.57 PR
PR = Persoonlijk record CR = Clubrecord